Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
389
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
389
0
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
539
0
ČERNI LUKA (ALFA)
266
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
242
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
505
0
ANTE PRIMORAC (HR.DRAG)
399
ROKO PALAJSA (KA 1969)
389
0
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
266
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
242
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
399
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
266
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
399
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
242
MARKO VATAVUK (DRNIS)
Medalists
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. BORNA JAN FEGES, IPON ZAGREB
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
272
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
83
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
LUKA ZVONAR (LOTOS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
474
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
Medalists
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA IDŽANOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
528
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
153
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
528
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
141
0
VITO HULINA (VGORICA)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
84
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
141
0
VITO HULINA (VGORICA)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
130
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
214
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
130
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
394
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
476
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
453
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
130
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
394
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
453
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
394
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
453
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
476
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KIARA SUMPOR, Tempo
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
204
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
412
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
204
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
412
PAVAO CIBAN (JASTREB)
465
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
ANDRO DESPOT (KA 1969)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
412
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
465
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
465
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
ANDRO DESPOT (KA 1969)
Medalists
1. EMANUEL BAĐUN, Tempo
2. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
374
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
200
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
393
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
443
0
SARA BENIĆ (ALFA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
25
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. LUNA WEISMANN, Bregana