Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Učenici A
Kata - Učenice A
Kata - Mlađi kadeti A
Kata - Mlađe kadetkinje A
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
203
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
50
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
161
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
542
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
0
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
393
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
443
0
SARA BENIĆ (ALFA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
25
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. LUNA WEISMANN, Bregana
Kata - Mlađi učenici A
292
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
119
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
276
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
292
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
276
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ----
Kata - Učenici A
194
VITO KRSNIK (ALFA)
194
0
VITO KRSNIK (ALFA)
299
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
278
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
69
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
306
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
277
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
VITO KRSNIK (ALFA)
278
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
69
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
277
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
278
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
69
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
277
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
306
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. VITO KRSNIK, ALFA
3. MANUEL VEDRIŠ, Delta
Kata - Učenice A
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
264
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
227
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARTINA SALOPEK, Tempo
Kata - Mlađi kadeti A
419
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
169
0
LEON VLADIĆ (POLET)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
419
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
373
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
171
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
171
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
171
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
373
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. LUKA ŠTURLIĆ, Polet
Kata - Mlađe kadetkinje A
431
0
KLARA BALOG (KONDURA)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
431
0
KLARA BALOG (KONDURA)
322
LUCIJA VARAT (333CR)
315
0
IVA MILDE (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
195
KRSNIK NIKA (ALFA)
317
0
LANA HORVAT (333CR)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
312
ENA HALUPA (333CR)
316
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
99
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
195
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
312
0
ENA HALUPA (333CR)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
43
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
3. LANA RAŠIĆ, OMEGA