Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata -Cicibanke
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Mlađi kadeti A
Kata - Kadeti
Kata - Juniori
Kata -Cicibanke
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
295
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
516
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Medalists
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
2. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Mlađe učenice A
424
DORA KERKEZ (KONDURA)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
441
0
VITA ČANKOVIĆ (POLET)
302
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
155
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
469
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
208
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
466
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
155
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
208
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
173
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
3. ANA BAĐUN, Tempo
Kata - Mlađi kadeti A
419
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
169
0
LEON VLADIĆ (POLET)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
419
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
373
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
171
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
464
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
171
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
70
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
280
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
171
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
373
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. LUKA ŠTURLIĆ, Polet
Kata - Kadeti
491
0
JOSIP KEČA (ZAG)
488
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
174
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
403
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
488
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
174
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
Medalists
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. JOSIP KEČA, CROATIA
Kata - Juniori
369
0
IVAN BERNARD RIBIĆ (KKZGB)
170
0
LOVRO CICVARA (POLET)
369
0
IVAN BERNARD RIBIĆ (KKZGB)
479
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
170
LOVRO CICVARA (POLET)
320
LEON GRGIĆ (333CR)
175
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
479
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
170
0
LOVRO CICVARA (POLET)
320
0
LEON GRGIĆ (333CR)
175
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
479
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
175
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
320
LEON GRGIĆ (333CR)
Medalists
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
3. IVAN BERNARD RIBIĆ, Zagreb
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR