Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
528
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
153
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
528
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
141
0
VITO HULINA (VGORICA)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
84
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
401
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
378
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
379
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
217
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
141
0
VITO HULINA (VGORICA)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
130
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
214
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
130
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
394
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
476
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
453
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
130
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
394
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
453
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
394
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
453
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
476
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KIARA SUMPOR, Tempo
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
364
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
374
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
200
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
395
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
115
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
362
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
200
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
400
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
249
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
351
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
249
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
93
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
206
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
365
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
446
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
535
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
EMA NOVAK (VGORICA)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
249
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
206
0
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
446
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
0
EMA NOVAK (VGORICA)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
93
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
9
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
535
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
253
EMA NOVAK (VGORICA)
356
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
253
0
EMA NOVAK (VGORICA)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
3. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA