Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kata - Cicibani B
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Učenice A
Kata - Mlađi kadeti B
Kata - Mlađe kadetkinje A
Kata - Kadetkinje
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
147
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
147
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
146
0
NIKA BUDINSKI (VGORICA)
420
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
420
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
420
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
146
0
NIKA BUDINSKI (VGORICA)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kata - Cicibani B
61
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
61
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
486
0
LEON SALOPEK (TEMPO)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
484
0
AARNAV LAWANYA (TEMPO)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
NIKO KURTI (HR.DRAG)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
122
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
0
NIKO KURTI (HR.DRAG)
235
0
FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ (KK KIK)
429
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
283
0
NIKO KURTI (HR.DRAG)
484
0
AARNAV LAWANYA (TEMPO)
Medalists
1. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ, KK KIK
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. NIKO KURTI, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kata - Mlađe učenice A
424
DORA KERKEZ (KONDURA)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
441
0
VITA ČANKOVIĆ (POLET)
302
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
155
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
469
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
208
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
466
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
155
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
208
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
173
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
3. ANA BAĐUN, Tempo
Kata - Mlađe učenice B
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
485
0
MAŠA KAVIĆ (TEMPO)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
345
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
438
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
492
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
521
0
VIDA CRNKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
549
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
Medalists
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
Kata - Učenice A
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
264
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
426
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
227
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
264
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
307
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
125
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
471
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
298
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARTINA SALOPEK, Tempo
Kata - Mlađi kadeti B
372
0
MIHOVIL KORČANIN (KKZGB)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
372
0
MIHOVIL KORČANIN (KKZGB)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
436
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
473
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
439
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
490
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
324
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
75
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
305
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
439
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
Medalists
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LOVRE GRUBIŠIĆ, CROATIA
3. ROKO ČULJAK, SAMOBOR
Kata - Mlađe kadetkinje A
431
0
KLARA BALOG (KONDURA)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
431
0
KLARA BALOG (KONDURA)
322
LUCIJA VARAT (333CR)
315
0
IVA MILDE (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
195
KRSNIK NIKA (ALFA)
317
0
LANA HORVAT (333CR)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
312
ENA HALUPA (333CR)
316
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
99
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
322
0
LUCIJA VARAT (333CR)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
195
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
312
0
ENA HALUPA (333CR)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
56
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
265
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
43
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
54
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
43
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
3. LANA RAŠIĆ, OMEGA
Kata - Kadetkinje
100
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
435
0
KLARA BALOG (KONDURA)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
100
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
309
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
501
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
501
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
501
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
309
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. PAULA JUG, OMEGA
3. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA