Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
518
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
520
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
14
0
MARKO ŠANČIĆ (STIJENA)
518
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
520
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
458
0
MARKO JEVAK (ALFA)
405
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
457
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
547
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
14
0
MARKO ŠANČIĆ (STIJENA)
520
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
457
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
547
0
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
14
0
MARKO ŠANČIĆ (STIJENA)
457
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
547
0
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
405
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUKA KODRNJA, ALFA
2. MARKO ŠANČIĆ, STIJENA
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak
3. NATKO ĆUK CAVRIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
413
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
422
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
425
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
79
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
413
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
79
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. PETAR SILOVSKI, BUSHIDO
2. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak
3. BARTOL KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
414
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
252
0
TIN IVANKOVIĆ (VGORICA)
98
FILIP HRŠAK (HR.DRAG)
252
0
TIN IVANKOVIĆ (VGORICA)
98
0
FILIP HRŠAK (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. FILIP HRŠAK, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. TIN IVANKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
404
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
270
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
270
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANA VUKSAN, JASTREB
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
3. TONI MEĐIĆ, BUSHIDO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
513
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
138
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
13
0
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
411
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
138
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
411
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. SVEN SLAVULJ, STIJENA
3. LEON ŠANČIĆ, STIJENA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
204
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
412
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
204
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
412
PAVAO CIBAN (JASTREB)
465
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
ANDRO DESPOT (KA 1969)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
412
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
465
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
392
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
465
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
550
ANDRO DESPOT (KA 1969)
Osvajači medalja
1. EMANUEL BAĐUN, Tempo
2. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
81
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
116
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
81
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
236
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
237
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
407
JAKOV KUPINA (JASTREB)
81
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
237
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
407
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
237
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
407
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
236
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
Osvajači medalja
1. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. IVAN GARAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JAKOV KUPINA, JASTREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
32
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
32
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
335
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
82
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
82
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
82
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
3. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
311
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
2
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
415
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
311
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
2
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
498
MARKO STRUNJE (DRNIS)
529
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
415
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
2
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
498
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
529
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
415
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
529
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
498
MARKO STRUNJE (DRNIS)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. DOMINIK DŽAJKIĆ, FOKUS
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
410
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
18
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
502
0
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
348
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
410
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
502
0
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. MATEJ BRAJE, JASTREB
2. LEON DRAGOVIĆ, ALFA
3. MARKO VRHOVSKI, STIJENA
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
408
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
333
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
552
0
LEO LAZAR (TAD )
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
552
0
LEO LAZAR (TAD )
Osvajači medalja
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. MARIN ĆOSIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
416
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
21
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LUCIJA HODAK, JASTREB
3. ----
3. ----