Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20.Eurocup Istria 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
112
0
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
50
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. MAŠA MAGAJNA, MAWASHI
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
74
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
397
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
74
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
397
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
180
0
SARJ GRUER (YKKF)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
487
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
397
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
180
0
SARJ GRUER (YKKF)
Osvajači medalja
1. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. SARJ GRUER, DI MEGLIO KARATE TEAM
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
171
0
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
54
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
171
0
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
230
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
54
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
107
ALJA LIKAR (MAWASHI)
267
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
230
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
54
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
107
0
ALJA LIKAR (MAWASHI)
267
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
230
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
107
0
ALJA LIKAR (MAWASHI)
267
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
Osvajači medalja
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ALJA LIKAR, MAWASHI
3. ANDREA MÉSZÁROS, DMTK Karate Hungary
3. JASNA JEDRIŠKO, Delnice