Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20.Eurocup Istria 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibani (6 g.) (AC1)
Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
Kata - Mlađi učenici (A1)
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
Kata - Učenici (B1)
Kata - Mlađi kadeti (C1)
Kata - Kadeti (D1)
Kata - Juniori (E1)
Kata - Seniori (F1)
Kata - Veterani (F3)
Kata - Mlađi kadeti (C1)
214
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
236
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
236
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
273
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
428
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
400
0
FILIP BERBER (SKKU)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
214
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
236
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
281
0
NOEL FLEGO (NOVIGRA)
184
0
BERGO MARCO (KDN)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
233
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
401
0
MATEO MAKOVAC (SKKU)
135
0
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
427
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
273
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
236
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
184
0
BERGO MARCO (KDN)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
135
0
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
427
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
427
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
427
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
135
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
135
0
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
Osvajači medalja
1. IVAN BULJAN, BUSHIDO
2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
3. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, SHOTOKAN UMAG
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG