Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20.Eurocup Istria 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici (A1)
Kata - Kadetkinje (D2)
Kata tim - Kadetkinje (CE2)
Kata - Mlađi učenici (A1)
210
0
DAL COMPARE EMANUELE (KDN)
246
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
47
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
210
0
DAL COMPARE EMANUELE (KDN)
246
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
145
0
CARLLO KIRN (KK NM)
323
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
143
0
ANŽE TRATAR (KK NM)
434
0
ROKO GROŠETA (XXX)
141
0
ANDRAŽ KOLANDER (KK NM)
47
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
246
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
143
0
ANŽE TRATAR (KK NM)
434
0
ROKO GROŠETA (XXX)
47
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
434
0
ROKO GROŠETA (XXX)
143
0
ANŽE TRATAR (KK NM)
141
0
ANDRAŽ KOLANDER (KK NM)
Osvajači medalja
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. DAL COMPARE EMANUELE, KARATE DO NOVENTA
3. ANŽE TRATAR, NOVO MESTO
Kata - Kadetkinje (D2)
253
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
253
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
7
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
366
0
PALMA NOEMI (KDN)
253
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
46
STELA HORVAT (KCŠ)
130
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
53
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
7
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
222
0
DRUGA DENISA MARIA (KDN)
9
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
105
TEA BULJAN (BSHDOZG)
45
INGA GRGIĆ (KCŠ)
255
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
253
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
46
0
STELA HORVAT (KCŠ)
130
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
7
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
222
0
DRUGA DENISA MARIA (KDN)
105
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
45
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
255
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
46
0
STELA HORVAT (KCŠ)
7
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
105
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
45
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
46
0
STELA HORVAT (KCŠ)
45
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
255
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
105
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
255
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
Osvajači medalja
1. INGA GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. STELA HORVAT, CENTAR ŠENKOVEC
3. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. TEA BULJAN, BUSHIDO
Kata tim - Kadetkinje (CE2)
86
0
FLAVIA PALIAGA (KCŠ)
49
0
KADETKINJE EKIPNO (FINIDA)
Osvajači medalja
1. FLAVIA PALIAGA, CENTAR ŠENKOVEC
2. KADETKINJE EKIPNO, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----