Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bashkimi 2002
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BIHAĆ
BLAGAJ
BOHINJ
BOTTONI
Bregana
BROTNJO
BUGOJNO
BULGARIA
BUSHIDO
BUSHIDO BIH
BUŽIM
CAZIN
CBS PULA
CHAMPION CENTER
CHAMPION-DELETE
ČAPLJINA
DBV PIRAN
Delnice
Delta
DOBOJ ISTOK
DRNIŠ
DYNAMIC KSE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Farmex
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
FIGHT CLUB
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
Fudokan
Funakoshi Gichin
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GIV
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GRAČANICA-GRAČANICA
Greece national team
GREVE
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKS
HOLIDAY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IMPULS
ISHOJ
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
KAMIKAZE
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK Kapiten
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Novi Grad Sarajevo
KK Zagreb
KLOBUK
Koroibosz RSE
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
Kumite Sarajevo
Latvian national team
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBLJANA
LJUTOMER
MAKPETROL
Mala Subotica
MASTER
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Montenegro
NEDELIŠĆE
Neretva
NESTOR
NO KACHI
NOVENTA
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
OKIT
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PERFEKT
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
PORTO TOLERO
Princ
Pula
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAPID
Rašid Buća - staro
REGENERACIJA
RENAKO
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
ROVINJ
S.VALENTINO
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
SENSHI
SHKUMBINI
Shotokan Kranj
SHOTOKAN LJUBUŠKI
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLOVENIA
SOKOL
Spazio Sport Forte dei Marmi
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUN SHINE
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
ŠIŠKA
TAD RIJEKA
TARO KAN
Tempo
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKKBS " Bosna Stari Grad"
UKKBS "Bosna Novi grad"
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VARDAR
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
VRAPČE
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
ŽALEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Juniori (YJ)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Juniori (YJ)
980
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
282
0
FERRI ISIC (VARDAR)
980
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
1327
0
ARTUR DAVIDOV (LATVINT)
1144
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
981
0
JÁN BORECKÝ (SLOVKNT)
1572
0
NEVEN TRAVAŠ (RAB-ENP)
1022
0
ROK RITLOP (RADVANJ)
1421
ANDREA BENETTI (RICCION)
282
0
FERRI ISIC (VARDAR)
1004
0
DAVID BAJS (BREZICE)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
980
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
880
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
750
0
NEDIM TOPIĆ (BIHKF)
1643
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
286
0
MARTIN RISTOVSKI (VARDAR)
1662
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
979
0
ĽUKÁŠ MEŃUŠ (SLOVKNT)
1043
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
594
0
HARIS BJELIĆ (BLAGAJ)
569
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
1571
0
ANĐELKO METER (CROAZG)
422
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
41
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
326
0
KARLO LEVAK (POLET)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
277
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
1327
0
ARTUR DAVIDOV (LATVINT)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
1022
0
ROK RITLOP (RADVANJ)
1421
0
ANDREA BENETTI (RICCION)
282
0
FERRI ISIC (VARDAR)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
750
0
NEDIM TOPIĆ (BIHKF)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1662
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
1043
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
569
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
422
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
277
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
1421
0
ANDREA BENETTI (RICCION)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
569
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
422
TADEJ DAJČMAN (LNP)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
422
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
Medalists
1. FEDERICO CIAFREI, ITALY NATIONAL TEAM
2. SAMUEL STEA, ITALY NATIONAL TEAM
3. JOVAN SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
3. GIANLUCA GALLO, ITALY NATIONAL TEAM
Kata - Juniorke (XJ)
983
0
DENISA PEŠKO (SLOVKNT)
1015
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
983
0
DENISA PEŠKO (SLOVKNT)
1638
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1638
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
42
0
TERRYANA DONOFRIO (ITA NT)
1502
0
VIKTORIA KUCEROVA (SLOVKNT)
1339
0
EMA MATKOVIĆ (333CR)
1581
0
VEDRANA STERMASI (CROAZG)
752
0
AMILA ĐELKIĆ (BIHKF)
1217
0
MIA BORDIJANOVIĆ (BOEGRKS)
42
0
TERRYANA DONOFRIO (ITA NT)
424
0
ANA URLEB (LNP)
292
0
LAURA STERCK (SENSHI)
983
0
DENISA PEŠKO (SLOVKNT)
43
0
FRANCESCA REALE (ITA NT)
1015
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
593
0
VAHIDA MUSTAFIĆ (BLAGAJ)
1638
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
544
0
MANUELA GEORGETA MARI (GLCFIJL)
1369
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
982
0
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
1338
0
ANJA LONČAR (333CR)
1580
0
VALERIJA GMAJNIČKI (CROAZG)
119
0
TEA MATIJEVIĆ (VKŽEPČE)
1637
0
MAJA MATICKI (SRBJNTM)
545
0
SOFIA CAVALIERE (GLCFIJL)
1368
0
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
1512
0
MAJA VOJDINOVSKA (GLADIJA)
1218
0
KATARINA PERENDIĆ (BOEGRKS)
44
0
SILVIA SASSANO (ITA NT)
1002
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
592
0
AMINA MILIŠIĆ (BLAGAJ)
1579
0
TEA VUJČIĆ (CROAZG)
1326
0
PATRICIJA MIERKALNE (LATVINT)
761
IVONA JOVANOVIĆ (JADRAN)
1339
0
EMA MATKOVIĆ (333CR)
752
0
AMILA ĐELKIĆ (BIHKF)
42
0
TERRYANA DONOFRIO (ITA NT)
292
0
LAURA STERCK (SENSHI)
43
0
FRANCESCA REALE (ITA NT)
1015
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
1638
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1369
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
982
0
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
1580
0
VALERIJA GMAJNIČKI (CROAZG)
1637
0
MAJA MATICKI (SRBJNTM)
1512
0
MAJA VOJDINOVSKA (GLADIJA)
44
0
SILVIA SASSANO (ITA NT)
1002
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1326
0
PATRICIJA MIERKALNE (LATVINT)
761
0
IVONA JOVANOVIĆ (JADRAN)
1339
0
EMA MATKOVIĆ (333CR)
42
0
TERRYANA DONOFRIO (ITA NT)
43
0
FRANCESCA REALE (ITA NT)
1638
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
982
0
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
1637
0
MAJA MATICKI (SRBJNTM)
44
0
SILVIA SASSANO (ITA NT)
761
0
IVONA JOVANOVIĆ (JADRAN)
42
0
TERRYANA DONOFRIO (ITA NT)
43
0
FRANCESCA REALE (ITA NT)
982
0
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
44
0
SILVIA SASSANO (ITA NT)
43
0
FRANCESCA REALE (ITA NT)
982
0
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
1580
0
VALERIJA GMAJNIČKI (CROAZG)
1338
0
ANJA LONČAR (333CR)
1637
0
MAJA MATICKI (SRBJNTM)
1338
0
ANJA LONČAR (333CR)
44
0
SILVIA SASSANO (ITA NT)
1637
0
MAJA MATICKI (SRBJNTM)
Medalists
1. FRANCESCA REALE, ITALY NATIONAL TEAM
2. ALŽBETA OVEČKOVÁ, Slovak National Team
3. TERRYANA DONOFRIO, ITALY NATIONAL TEAM
3. SILVIA SASSANO, ITALY NATIONAL TEAM
Kata - Seniori (S2)
1413
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
530
0
FABIO TRABUIO (GLCFIJL)
1413
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
1086
0
KLEMEN PLAZAR (ZALEC)
170
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
530
0
FABIO TRABUIO (GLCFIJL)
1413
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
1653
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
1412
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
203
0
GABRIELE PETRONI (SPASPIT)
1086
KLEMEN PLAZAR (ZALEC)
283
0
FERRI ISIC (VARDAR)
529
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
1212
0
DRAGUTIN SIMOVIĆ (BOEGRKS)
1663
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
1411
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
1462
0
ENES DEDIĆ (SAMOBOR)
423
TADEJ DAJČMAN (LNP)
530
0
FABIO TRABUIO (GLCFIJL)
1653
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
1412
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
1086
0
KLEMEN PLAZAR (ZALEC)
529
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
1663
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
1411
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
423
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
1653
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
1086
0
KLEMEN PLAZAR (ZALEC)
529
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
1411
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
1653
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
529
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
1663
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
283
0
FERRI ISIC (VARDAR)
1411
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
1663
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
Medalists
1. MATTIA BUSATO, GLC FIJLKAM
2. BOTOND NAGY, ARASHI SPORTCLUB
3. KLEMEN PLAZAR, ŽALEC
3. DAMJAN PADOVAN, Princ
Kata - Seniorke (S3)
418
GIORGIA MENEGUZZO (NOVENTA)
418
0
GIORGIA MENEGUZZO (NOVENTA)
999
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
531
0
MANUELA GEORGETA MARI (GLCFIJL)
999
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
284
SANJA NIKOLIĆ (VARDAR)
418
0
GIORGIA MENEGUZZO (NOVENTA)
293
0
LAURA STERCK (SENSHI)
1673
VLATKA KIUK (PRINCZG)
204
0
ELENA LORENZONI (SPASPIT)
425
0
ANA URLEB (LNP)
1316
MIROSLAVA VASEKOVA (TAROKAN)
173
TEA ŠOJAT (KKOS)
862
ALENA MUSIĆ (VELENJE)
999
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
284
0
SANJA NIKOLIĆ (VARDAR)
418
0
GIORGIA MENEGUZZO (NOVENTA)
1673
0
VLATKA KIUK (PRINCZG)
425
0
ANA URLEB (LNP)
1316
0
MIROSLAVA VASEKOVA (TAROKAN)
173
0
TEA ŠOJAT (KKOS)
862
0
ALENA MUSIĆ (VELENJE)
999
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1673
0
VLATKA KIUK (PRINCZG)
425
0
ANA URLEB (LNP)
862
0
ALENA MUSIĆ (VELENJE)
1673
0
VLATKA KIUK (PRINCZG)
862
0
ALENA MUSIĆ (VELENJE)
173
TEA ŠOJAT (KKOS)
425
0
ANA URLEB (LNP)
173
0
TEA ŠOJAT (KKOS)
Medalists
1. VLATKA KIUK, Princ
2. ALENA MUSIĆ, VELENJE
3. GIORGIA MENEGUZZO, NOVENTA
3. TEA ŠOJAT, Osijek