Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bashkimi 2002
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BIHAĆ
BLAGAJ
BOHINJ
BOTTONI
Bregana
BROTNJO
BUGOJNO
BULGARIA
BUSHIDO
BUSHIDO BIH
BUŽIM
CAZIN
CBS PULA
CHAMPION CENTER
CHAMPION-DELETE
ČAPLJINA
DBV PIRAN
Delnice
Delta
DOBOJ ISTOK
DRNIŠ
DYNAMIC KSE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Farmex
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
FIGHT CLUB
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
Fudokan
Funakoshi Gichin
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GIV
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GRAČANICA-GRAČANICA
Greece national team
GREVE
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKS
HOLIDAY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IMPULS
ISHOJ
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
KAMIKAZE
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK Kapiten
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Novi Grad Sarajevo
KK Zagreb
KLOBUK
Koroibosz RSE
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
Kumite Sarajevo
Latvian national team
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBLJANA
LJUTOMER
MAKPETROL
Mala Subotica
MASTER
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Montenegro
NEDELIŠĆE
Neretva
NESTOR
NO KACHI
NOVENTA
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
OKIT
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PERFEKT
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
PORTO TOLERO
Princ
Pula
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAPID
Rašid Buća - staro
REGENERACIJA
RENAKO
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
ROVINJ
S.VALENTINO
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
SENSHI
SHKUMBINI
Shotokan Kranj
SHOTOKAN LJUBUŠKI
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLOVENIA
SOKOL
Spazio Sport Forte dei Marmi
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUN SHINE
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
ŠIŠKA
TAD RIJEKA
TARO KAN
Tempo
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKKBS " Bosna Stari Grad"
UKKBS "Bosna Novi grad"
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VARDAR
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
VRAPČE
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
ŽALEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30 (B1)
Kumite - Učenici -38 (B3)
Kumite - Učenice -36 (B7)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (C6)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (C2)
Kumite - Učenici -30 (B1)
217
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
858
0
MARKO HERCEG (USKOPLJ)
858
0
MARKO HERCEG (USKOPLJ)
1181
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1181
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1444
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
678
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
1402
0
DOMINIK PRELOŽNJAK (NEDELIS)
316
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1444
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
866
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
1242
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1374
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
858
0
MARKO HERCEG (USKOPLJ)
810
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
217
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
1030
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
778
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
1286
0
ANTONIO MIJACEK (KGB)
1181
FILIP BALENT (GLOBUS)
144
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
306
0
IVAN IVANOV (BULGARI)
218
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
1445
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
868
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
1302
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
1505
JAKOV FEMBER (ALFA)
867
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
364
0
NINO DONADIĆ (TAD )
1414
SEJMUR MATKOVIĆ (LOTOS)
315
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1443
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
931
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
678
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
1444
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1242
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1374
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
858
0
MARKO HERCEG (USKOPLJ)
1030
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
1286
0
ANTONIO MIJACEK (KGB)
1181
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
306
0
IVAN IVANOV (BULGARI)
1445
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1302
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
1505
0
JAKOV FEMBER (ALFA)
364
0
NINO DONADIĆ (TAD )
1414
0
SEJMUR MATKOVIĆ (LOTOS)
1443
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
931
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1444
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1374
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
1030
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
1181
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
306
0
IVAN IVANOV (BULGARI)
1302
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
364
0
NINO DONADIĆ (TAD )
931
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1444
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1030
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
306
0
IVAN IVANOV (BULGARI)
931
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1030
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
306
0
IVAN IVANOV (BULGARI)
1445
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
144
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
1302
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
1445
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
931
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1302
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
Medalists
1. IVAN IVANOV, BULGARIA
2. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
Kumite - Učenici -38 (B3)
348
0
ZRINKO RAŠIĆ (KLOBUK)
899
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
348
0
ZRINKO RAŠIĆ (KLOBUK)
189
0
ALEKSA RADIĆ (ENERGIJ)
348
0
ZRINKO RAŠIĆ (KLOBUK)
219
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
348
0
ZRINKO RAŠIĆ (KLOBUK)
626
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
899
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
189
ALEKSA RADIĆ (ENERGIJ)
653
IVOR JUŠIĆ (OKIT)
1168
0
SAMED HODZIC (PERFEKT)
847
0
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
671
YULIAN ZAHARIEV (BULGARI)
1294
MAX FAJERBACH (LOTOS)
219
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
331
0
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
848
0
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
883
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1304
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1245
BORNA NOVAK (VGORICA)
146
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
654
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
1176
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
220
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
626
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
899
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
189
0
ALEKSA RADIĆ (ENERGIJ)
653
0
IVOR JUŠIĆ (OKIT)
847
0
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
671
0
YULIAN ZAHARIEV (BULGARI)
1294
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
219
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
848
0
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
883
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1304
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1245
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
146
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
654
0
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
1176
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
220
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
626
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
189
0
ALEKSA RADIĆ (ENERGIJ)
847
0
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
219
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
848
0
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
1245
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
146
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
220
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
626
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
219
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
848
0
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
146
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
626
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
848
0
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
883
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
331
0
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
1245
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
883
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
146
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1245
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
Medalists
1. MARIO SVINARSKI, OLIMPIK
2. KARLO JURČEVIĆ, OMEGA
3. SANDI ŠVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -36 (B7)
221
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
1033
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
1033
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
334
0
MARTINA PRLIĆ (GRUDE)
917
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
221
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
1428
0
SARA MAHMUTOVIĆ (CAZIN)
1033
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
334
0
MARTINA PRLIĆ (GRUDE)
780
0
MARA JOVIČ (ŠDGORIC)
1561
0
MARUKINA BAŠIĆ (ZANSHIN)
1447
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1180
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
872
0
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
1416
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1448
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1154
0
MEDINA KUCINAR (PERFEKT)
320
0
EVA JURINEC (RADENCI)
367
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
917
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
1033
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
334
0
MARTINA PRLIĆ (GRUDE)
1561
0
MARUKINA BAŠIĆ (ZANSHIN)
872
0
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
1416
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
320
0
EVA JURINEC (RADENCI)
367
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
917
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
334
0
MARTINA PRLIĆ (GRUDE)
1416
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
367
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
917
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
367
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
320
EVA JURINEC (RADENCI)
1416
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
320
0
EVA JURINEC (RADENCI)
Medalists
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. REBECCA PRIMORAC, SKK NERETVA Mostar
3. ANTONIA RUŽIĆ, Mala Subotica
3. EVA JURINEC, RADENCI
Kumite - Mlađi kadeti -57 (C6)
356
0
DAVID ČILJAK (KLOBUK)
223
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
223
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
922
0
ANTE MATIĆ (NERETVA)
853
0
BRUNO ZADRAVEC (1234ABC)
1200
0
STEFAN PETROVIĆ (BOEGRKS)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
356
0
DAVID ČILJAK (KLOBUK)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
223
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
345
0
GRGO ZADRO (GRUDE)
1452
0
LUKA PELES (SAMOBOR)
628
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
213
0
BLAŽ OSTOJIĆ (BROTNJO)
188
0
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
783
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
344
0
VINKO PRLIĆ (GRUDE)
1348
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
1199
NIKOLA JAKŠIĆ (BOEGRKS)
357
0
IVAN GRIZELJ (KLOBUK)
1081
0
ALEK ROŽIĆ (ZAMET)
817
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
560
0
MARKO BRKIĆ (MEĐUGOR)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
629
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
833
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
649
0
STJEPAN KLEPIĆ (SUSEDGR)
1271
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
922
0
ANTE MATIĆ (NERETVA)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
223
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
1452
0
LUKA PELES (SAMOBOR)
628
0
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
213
0
BLAŽ OSTOJIĆ (BROTNJO)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1348
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
1199
0
NIKOLA JAKŠIĆ (BOEGRKS)
357
0
IVAN GRIZELJ (KLOBUK)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
833
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
1271
0
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
628
0
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1348
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1271
0
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
560
0
MARKO BRKIĆ (MEĐUGOR)
1271
0
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
Medalists
1. DAVID PODSKLAN, Farmex
2. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
3. ALJAŽ KACIN, ŠD GORICA
3. VIGAN XHABIRI, SHKUMBINI
Kumite - Mlađi kadeti -41 (C2)
598
MUJO HODŽIĆ (IGMAN)
598
0
MUJO HODŽIĆ (IGMAN)
1361
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
1361
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
612
0
GERGŐ HALLGAT (DYNAMIC)
222
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
1361
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
466
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
598
0
MUJO HODŽIĆ (IGMAN)
1683
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
99
USAME BAJRAMI (FORCAMK)
1037
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
932
0
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
1077
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
612
GERGŐ HALLGAT (DYNAMIC)
647
MARKO JAGETIĆ (SUSEDGR)
337
0
GABRIJEL ŠIMIĆ (GRUDE)
317
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
790
MIHAJLO POPOVIC (IMPULS)
558
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
844
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
150
0
BOŽIDAR KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
1252
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
1076
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
465
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
1360
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1361
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
466
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
598
0
MUJO HODŽIĆ (IGMAN)
99
0
USAME BAJRAMI (FORCAMK)
1037
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
1077
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
612
0
GERGŐ HALLGAT (DYNAMIC)
647
0
MARKO JAGETIĆ (SUSEDGR)
317
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
790
0
MIHAJLO POPOVIC (IMPULS)
558
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
844
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1252
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
1076
0
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
465
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
1360
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1361
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
99
0
USAME BAJRAMI (FORCAMK)
1037
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
612
0
GERGŐ HALLGAT (DYNAMIC)
317
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
844
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1076
0
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
1360
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
99
0
USAME BAJRAMI (FORCAMK)
612
0
GERGŐ HALLGAT (DYNAMIC)
317
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1360
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
99
0
USAME BAJRAMI (FORCAMK)
1360
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
465
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
1076
0
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
465
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
317
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1076
0
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
Medalists
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. USAME BAJRAMI, FORCA SKOPJE
3. DAVOR DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. SANI SKOTNIK, RADENCI