Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bashkimi 2002
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BIHAĆ
BLAGAJ
BOHINJ
BOTTONI
Bregana
BROTNJO
BUGOJNO
BULGARIA
BUSHIDO
BUSHIDO BIH
BUŽIM
CAZIN
CBS PULA
CHAMPION CENTER
CHAMPION-DELETE
ČAPLJINA
DBV PIRAN
Delnice
Delta
DOBOJ ISTOK
DRNIŠ
DYNAMIC KSE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Farmex
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
FIGHT CLUB
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
Fudokan
Funakoshi Gichin
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GIV
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GRAČANICA-GRAČANICA
Greece national team
GREVE
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKS
HOLIDAY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IMPULS
ISHOJ
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
KAMIKAZE
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK Kapiten
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Novi Grad Sarajevo
KK Zagreb
KLOBUK
Koroibosz RSE
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
Kumite Sarajevo
Latvian national team
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBLJANA
LJUTOMER
MAKPETROL
Mala Subotica
MASTER
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Montenegro
NEDELIŠĆE
Neretva
NESTOR
NO KACHI
NOVENTA
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
OKIT
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PERFEKT
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
PORTO TOLERO
Princ
Pula
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAPID
Rašid Buća - staro
REGENERACIJA
RENAKO
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
ROVINJ
S.VALENTINO
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
SENSHI
SHKUMBINI
Shotokan Kranj
SHOTOKAN LJUBUŠKI
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLOVENIA
SOKOL
Spazio Sport Forte dei Marmi
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUN SHINE
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
ŠIŠKA
TAD RIJEKA
TARO KAN
Tempo
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKKBS " Bosna Stari Grad"
UKKBS "Bosna Novi grad"
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VARDAR
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
VRAPČE
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
ŽALEC
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32 (B6)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (C6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (C7)
Kumite - Kadeti -57 (K2)
Kumite - Učenice -32 (B6)
915
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
352
0
MIHAELA MATIĆ (KLOBUK)
352
0
MIHAELA MATIĆ (KLOBUK)
1156
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
1506
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
915
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
352
MIHAELA MATIĆ (KLOBUK)
1156
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
182
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1032
SARA NOVAK (KK MS)
321
JUSRA ADEMI (FORCAMK)
1155
AJNA MAHIR (PERFEKT)
1679
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
1506
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
352
0
MIHAELA MATIĆ (KLOBUK)
1156
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
182
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1032
0
SARA NOVAK (KK MS)
321
0
JUSRA ADEMI (FORCAMK)
1155
0
AJNA MAHIR (PERFEKT)
1679
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
1506
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
1156
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
321
0
JUSRA ADEMI (FORCAMK)
1155
0
AJNA MAHIR (PERFEKT)
1506
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
1155
0
AJNA MAHIR (PERFEKT)
1679
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
321
0
JUSRA ADEMI (FORCAMK)
1679
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. PETRA MLAĐAN, ALFA
2. AJNA MAHIR, PERFEKT
3. DZELILA HUKARA, PERFEKT
3. JUSRA ADEMI, FORCA SKOPJE
Kumite - Mlađi kadeti -57 (C6)
356
0
DAVID ČILJAK (KLOBUK)
223
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
223
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
922
0
ANTE MATIĆ (NERETVA)
853
0
BRUNO ZADRAVEC (1234ABC)
1200
0
STEFAN PETROVIĆ (BOEGRKS)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
356
0
DAVID ČILJAK (KLOBUK)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
223
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
345
0
GRGO ZADRO (GRUDE)
1452
0
LUKA PELES (SAMOBOR)
628
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
213
0
BLAŽ OSTOJIĆ (BROTNJO)
188
0
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
783
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
344
0
VINKO PRLIĆ (GRUDE)
1348
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
1199
NIKOLA JAKŠIĆ (BOEGRKS)
357
0
IVAN GRIZELJ (KLOBUK)
1081
0
ALEK ROŽIĆ (ZAMET)
817
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
560
0
MARKO BRKIĆ (MEĐUGOR)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
629
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
833
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
649
0
STJEPAN KLEPIĆ (SUSEDGR)
1271
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
922
0
ANTE MATIĆ (NERETVA)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
223
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
1452
0
LUKA PELES (SAMOBOR)
628
0
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
213
0
BLAŽ OSTOJIĆ (BROTNJO)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1348
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
1199
0
NIKOLA JAKŠIĆ (BOEGRKS)
357
0
IVAN GRIZELJ (KLOBUK)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
833
0
MATEO BAJKUŠA (KK CENT)
1271
0
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
755
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
628
0
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1348
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1271
0
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
783
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1680
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
1364
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
560
0
MARKO BRKIĆ (MEĐUGOR)
1271
0
TIMOTEJ BURLAK (SKKO)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
817
0
VIGAN XHABIRI (SHKUMBI)
629
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. DAVID PODSKLAN, Farmex
2. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
3. ALJAŽ KACIN, ŠD GORICA
3. VIGAN XHABIRI, SHKUMBINI
Kumite - Mlađi kadeti +57 (C7)
1567
GORAN UZELAC (ZANSHIN)
1567
0
GORAN UZELAC (ZANSHIN)
792
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
792
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1202
0
MARKO NONKOVIĆ (BOEGRKS)
1202
0
MARKO NONKOVIĆ (BOEGRKS)
475
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
1349
MARKO ROSIC (KOSTRE)
1063
ANTE RADIĆ (VRAPCE)
851
IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI)
846
0
MARKO KOSTOV (OLIMPIK)
1454
0
IVAN BUZUK (SAMOBOR)
792
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1078
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1567
GORAN UZELAC (ZANSHIN)
248
0
FILIP JANCOVSKI (FUNGIMK)
1088
0
MARKO MARGUČ (ZALEC)
370
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1498
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
1256
IGOR VRBAN (VGORICA)
818
0
AMIR REXHEPI (SHKUMBI)
1453
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
561
ANTE DRAGIČEVIĆ (MEĐUGOR)
1347
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1568
ALEN KOTARAC (ZANSHIN)
1202
0
MARKO NONKOVIĆ (BOEGRKS)
1349
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
1063
0
ANTE RADIĆ (VRAPCE)
851
0
IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI)
846
0
MARKO KOSTOV (OLIMPIK)
792
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1078
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1567
0
GORAN UZELAC (ZANSHIN)
248
0
FILIP JANCOVSKI (FUNGIMK)
370
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1498
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
1256
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1453
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
561
0
ANTE DRAGIČEVIĆ (MEĐUGOR)
1347
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1568
0
ALEN KOTARAC (ZANSHIN)
1202
0
MARKO NONKOVIĆ (BOEGRKS)
851
0
IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI)
792
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1078
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
370
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1256
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
561
0
ANTE DRAGIČEVIĆ (MEĐUGOR)
1347
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1202
0
MARKO NONKOVIĆ (BOEGRKS)
1078
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1256
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1347
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1078
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1256
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1498
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
370
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1498
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
1347
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
370
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
Osvajači medalja
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. MARKO NONKOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
Kumite - Kadeti -57 (K2)
1275
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1275
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1534
0
MILOŠ ADŽIĆ (MNE)
1275
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
942
0
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
1275
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
51
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1408
0
SIMON KLEMENČIČ (BOHINJ)
1356
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
1274
0
DANILO LAZIĆ (OBILIC)
1484
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
229
0
ZLATAN BAHTANOVIĆ (KUMITE)
177
0
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
1098
MATEJ PLANINIĆ (HKS)
324
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
1062
0
IVAN VUKOVIĆ (VRAPCE)
940
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
158
0
BOJAN SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
516
0
MARCO MONIATO (GLCFIJL)
51
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
903
0
SEBASTJAN OSREČKI (ROGSLAT)
1610
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
942
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
1010
0
MILE SOLDO (ŠIROKI)
3
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
1095
DANE GAGRO (HKS)
565
0
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1534
0
MILOŠ ADŽIĆ (MNE)
130
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
1275
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1458
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1354
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
904
0
JERNEJ KORITNIK (ROGSLAT)
1205
0
MILENKO VOJVODIĆ (BOEGRKS)
943
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1324
0
RICARDS REINHAUS (LATVINT)
1011
0
KRISTIAN KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
176
0
HRVOJE TAŠNER (SPRTSLF)
1096
DRAGAN LUBURIĆ (HKS)
727
0
NERMAN FATKIĆ (BIHKF)
1029
0
FILIP NOVAK (KK MS)
941
MICHAL VÝROSTKO (SLOVKNT)
156
0
DRAGAN DERAJIĆ (ENERGIJ)
1657
0
NAGY BALÁZS (ARASHI)
815
ILIR MEHAZI (SHKUMBI)
323
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
695
0
ALON TZUR (ISRAEL)
939
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
72
0
NERMIN RAMČILOVIĆ (SAMURAJ)
4
0
FLAVIO UCAR (ITA NT)
1097
MARIO SABLJIĆ (HKS)
928
0
NIKOLA MILIČEVIĆ (NERETVA)
1346
0
KARLO TURK (KOSTRE)
587
DINO VIKIĆ (DELNICE)
1273
0
MARKO LAZIĆ (OBILIC)
1457
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1355
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1408
0
SIMON KLEMENČIČ (BOHINJ)
1484
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
177
0
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
1098
0
MATEJ PLANINIĆ (HKS)
324
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
940
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
516
0
MARCO MONIATO (GLCFIJL)
51
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1610
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
942
0
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
3
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
1095
0
DANE GAGRO (HKS)
1534
0
MILOŠ ADŽIĆ (MNE)
130
0
DAVID PODSKLAN (FARMEX)
1275
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1354
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1205
0
MILENKO VOJVODIĆ (BOEGRKS)
943
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1011
0
KRISTIAN KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
1096
0
DRAGAN LUBURIĆ (HKS)
1029
0
FILIP NOVAK (KK MS)
941
0
MICHAL VÝROSTKO (SLOVKNT)
1657
0
NAGY BALÁZS (ARASHI)
815
0
ILIR MEHAZI (SHKUMBI)
323
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
939
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
4
0
FLAVIO UCAR (ITA NT)
1097
0
MARIO SABLJIĆ (HKS)
928
0
NIKOLA MILIČEVIĆ (NERETVA)
587
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
1457
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1355
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1484
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
177
0
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
940
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
51
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
942
0
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
3
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
1534
0
MILOŠ ADŽIĆ (MNE)
1354
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
943
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1011
0
KRISTIAN KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
941
0
MICHAL VÝROSTKO (SLOVKNT)
1657
0
NAGY BALÁZS (ARASHI)
939
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
4
0
FLAVIO UCAR (ITA NT)
928
0
NIKOLA MILIČEVIĆ (NERETVA)
1355
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1484
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
51
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
942
0
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
1354
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
943
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1657
0
NAGY BALÁZS (ARASHI)
939
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
1355
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
51
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1354
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
943
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1355
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1354
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1355
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1457
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
928
0
NIKOLA MILIČEVIĆ (NERETVA)
1457
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
939
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
1457
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
943
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
939
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
2. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
3. STEFAN ILIĆ, OBILIĆ
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team