Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
450
0
EMIL GAŠČIĆ (DURDEVA)
211
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
450
0
EMIL GAŠČIĆ (DURDEVA)
252
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
211
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
406
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
294
0
TARIK KADIĆ (WINNER)
436
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
252
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
211
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
406
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
436
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
252
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
436
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
406
JOSIP SLAVIČEK (VK)
Osvajači medalja
1. ELMEDIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. TONI VUKIĆ, Max Ivankovo
3. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
70
0
IVAN ANDRIJANIĆ (0354451)
36
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
224
0
ZATKO MICHAL (SKU)
70
0
IVAN ANDRIJANIĆ (0354451)
36
ADAM TERZIĆ (0354451)
181
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
28
FELIKS VIČIĆ (0354451)
224
0
ZATKO MICHAL (SKU)
36
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
181
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
28
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
224
0
ZATKO MICHAL (SKU)
181
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
28
FELIKS VIČIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. ZATKO MICHAL, Slovak Karate Union
2. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. ADAM TERZIĆ, Slavonski Brod
3. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
405
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
194
0
SVEN JAKOVINA (SAMOBOR)
194
0
SVEN JAKOVINA (SAMOBOR)
325
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
370
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
405
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
124
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
254
0
AMAR SALKANOVIC (WINNER)
525
0
RICHARD HRABAČKA (SLOVKNT)
455
0
TEO BUŠIĆ (DURDEVA)
194
0
SVEN JAKOVINA (SAMOBOR)
370
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
124
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
525
0
RICHARD HRABAČKA (SLOVKNT)
370
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
525
0
RICHARD HRABAČKA (SLOVKNT)
124
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
455
0
TEO BUŠIĆ (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. RICHARD HRABAČKA, Slovak National Team
2. JUSUF MURTIĆ, KS USK BIH
3. SVEN JAKOVINA, SAMOBOR
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
54
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
374
0
IBRAHIM DEDIĆ (KS USK )
404
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
374
0
IBRAHIM DEDIĆ (KS USK )
54
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
433
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
322
0
MIHAJLO JELOVAC (BOEGRKS)
40
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
411
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
374
0
IBRAHIM DEDIĆ (KS USK )
433
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
40
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
411
0
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
433
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
40
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
411
0
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
322
0
MIHAJLO JELOVAC (BOEGRKS)
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. IBRAHIM DEDIĆ, KS USK BIH
3. MIHAJLO JELOVAC, Beogradski karate saveza
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
432
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
355
0
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
359
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
371
0
FARUK MERDIĆ (KS USK )
432
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
371
0
FARUK MERDIĆ (KS USK )
Osvajači medalja
1. FARUK MERDIĆ, KS USK BIH
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. NENO FILIPIĆ, SAMOBOR
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
205
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
163
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
205
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
420
0
GABRIEL DROPULJIĆ (LJU)
163
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
488
0
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
144
0
DANIEL IVELJ (0354451)
46
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
420
0
GABRIEL DROPULJIĆ (LJU)
163
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
144
0
DANIEL IVELJ (0354451)
46
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
420
0
GABRIEL DROPULJIĆ (LJU)
46
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
144
DANIEL IVELJ (0354451)
Osvajači medalja
1. VEDRAN ŠKILJEVIĆ, Shotokan - Darda
2. GABRIEL DROPULJIĆ, LJUBUŠKI
3. NOEL MAVRINAC, KK Grobničan
3. DANIEL IVELJ, Slavonski Brod