Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
66
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
221
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
121
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
221
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
222
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
66
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
425
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
337
0
NIKOLINA POPOVIĆ (BOEGRKS)
220
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
221
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
222
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
425
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
220
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
222
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
425
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
220
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
337
0
NIKOLINA POPOVIĆ (BOEGRKS)
Medalists
1. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
2. LINA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
3. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
3. NIKOLINA POPOVIĆ, Beogradski karate saveza
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
315
0
ANĐELA ISIDOROVIĆ (BOEGRKS)
526
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
391
ENA PERVAN (VKŽEPČE)
315
0
ANĐELA ISIDOROVIĆ (BOEGRKS)
391
0
ENA PERVAN (VKŽEPČE)
Medalists
1. ANĐELA ISIDOROVIĆ, Beogradski karate saveza
2. ENA PERVAN, VIKTORIA
3. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
289
KATARINA BLAŽIĆ (BOEGRKS)
289
0
KATARINA BLAŽIĆ (BOEGRKS)
364
0
IMAN BEGIC (KS USK )
475
DINA MAHMUD (TUZ)
289
KATARINA BLAŽIĆ (BOEGRKS)
364
IMAN BEGIC (KS USK )
29
ANITA RAŠIĆ (0354451)
390
TEA PERVAN (VKŽEPČE)
463
ENA MEMIĆ (KK IPON)
234
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
489
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
316
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
475
0
DINA MAHMUD (TUZ)
289
0
KATARINA BLAŽIĆ (BOEGRKS)
364
0
IMAN BEGIC (KS USK )
29
0
ANITA RAŠIĆ (0354451)
390
0
TEA PERVAN (VKŽEPČE)
463
0
ENA MEMIĆ (KK IPON)
234
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
316
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
475
0
DINA MAHMUD (TUZ)
364
0
IMAN BEGIC (KS USK )
463
0
ENA MEMIĆ (KK IPON)
234
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
475
0
DINA MAHMUD (TUZ)
234
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
316
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
489
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
463
0
ENA MEMIĆ (KK IPON)
316
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
Medalists
1. DINA MAHMUD, TUZLA
2. STELLA CRNOBRNJA, Mladost
3. IMAN BEGIC, KS USK BIH
3. ENA MEMIĆ, IPON ZAGREB