Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
293
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
293
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
471
0
IVKA HODAK (0354451)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
164
NIKA TUTIĆ (333CR)
24
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
445
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
300
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
524
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
293
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
164
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
24
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
Osvajači medalja
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. IVANA ĐURĐEVIĆ, Beogradski karate saveza
3. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. MIA PERVAN, VIKTORIA