Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BUSHIDO
ĐURĐEVAC
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PORTO TOLERO
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak Karate Union
Slovak National Team
SPORTSLIFE
SUSEDGRAD
TUZLA
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Kadetkinje (P5)
Kata - Juniori (O6)
Kata - Seniorke (P7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
310
0
DINO MITROVIĆ (WINNER)
84
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
84
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
434
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
310
0
DINO MITROVIĆ (WINNER)
84
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
434
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
154
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
237
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
512
KARLO MANDŽO (FORTITE)
75
IVANO KARIĆ (0354451)
182
DARIO SZEL (SAMOBOR)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
84
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
434
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
154
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
237
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
512
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
75
0
IVANO KARIĆ (0354451)
182
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
434
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
237
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
182
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
237
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
512
KARLO MANDŽO (FORTITE)
182
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
512
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
Medalists
1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
2. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. DARIO SZEL, SAMOBOR
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
313
0
STEFAN SREĆKOVIĆ (BOEGRKS)
246
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
58
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
313
0
STEFAN SREĆKOVIĆ (BOEGRKS)
246
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
158
JURE ĆOSIĆ (333CR)
43
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
58
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
246
0
ADNAN SARAJLIĆ (WINNER)
158
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
43
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
58
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
43
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
158
JURE ĆOSIĆ (333CR)
Medalists
1. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. TIBOR KOPASCI KETTOS, Shotokan - Darda
3. ADNAN SARAJLIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. JURE ĆOSIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
213
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
108
0
RUŽA IVELJ (0354451)
108
0
RUŽA IVELJ (0354451)
470
0
LANA KRILJ (KKNG)
169
0
LUCIJA VARAT (333CR)
213
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
167
0
NAĐA DRAGAŠ (BELIMAN)
200
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
146
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
209
0
SARA HABAN (MAXIVK)
108
0
RUŽA IVELJ (0354451)
169
0
LUCIJA VARAT (333CR)
200
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
146
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
169
0
LUCIJA VARAT (333CR)
146
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
200
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
209
0
SARA HABAN (MAXIVK)
Medalists
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. RUŽA IVELJ, Slavonski Brod
3. SARA HABAN, Max Ivankovo
Kata - Učenice (P3)
257
0
EMINA HURIC (WINNER)
333
0
ANJA STOJANOVIĆ (BOEGRKS)
333
0
ANJA STOJANOVIĆ (BOEGRKS)
344
0
HANA MAROUF (BOEGRKS)
389
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
257
0
EMINA HURIC (WINNER)
333
ANJA STOJANOVIĆ (BOEGRKS)
511
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
396
0
VALENTINA MIHAJLOVIĆ (0354451)
344
HANA MAROUF (BOEGRKS)
155
0
ENA HALUPA (333CR)
324
0
EMILI STEGNJAJA (BOEGRKS)
23
IVKA HODAK (0354451)
291
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
275
MINA RISTIĆ (BOEGRKS)
389
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
333
0
ANJA STOJANOVIĆ (BOEGRKS)
396
0
VALENTINA MIHAJLOVIĆ (0354451)
344
0
HANA MAROUF (BOEGRKS)
155
0
ENA HALUPA (333CR)
23
0
IVKA HODAK (0354451)
291
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
275
0
MINA RISTIĆ (BOEGRKS)
389
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
344
0
HANA MAROUF (BOEGRKS)
23
0
IVKA HODAK (0354451)
291
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
389
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
291
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
275
MINA RISTIĆ (BOEGRKS)
23
0
IVKA HODAK (0354451)
275
0
MINA RISTIĆ (BOEGRKS)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. ANJA STOJANOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. MINA RISTIĆ, Beogradski karate saveza
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
157
0
IVA MILDE (333CR)
109
0
LUCIJA PERKOVIĆ (0354451)
Medalists
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA PERKOVIĆ, Slavonski Brod
3. ----
3. ----
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
317
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
317
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
175
0
IVA KATALINIĆ (BELIMAN)
153
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
317
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
161
LUCIJA POSAVEC (333CR)
251
0
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
168
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
160
LANA HORVAT (333CR)
35
VALENTINA MIHAJLOVIĆ (0354451)
277
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
153
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
317
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
161
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
251
0
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
35
0
VALENTINA MIHAJLOVIĆ (0354451)
277
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
161
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
277
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
161
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
251
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
277
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
251
0
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
Medalists
1. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MAJA JAHIC, KK " Winner" Tuzla
3. DOROTEA PLAVŠIĆ, Vukovar`91
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
293
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
293
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
471
0
IVKA HODAK (0354451)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
164
NIKA TUTIĆ (333CR)
24
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
445
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
300
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
524
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
293
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
164
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
24
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. IVANA ĐURĐEVIĆ, Beogradski karate saveza
3. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. MIA PERVAN, VIKTORIA
Kata - Kadetkinje (P5)
113
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
394
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
338
0
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
113
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
73
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
394
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
22
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
446
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
156
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
338
0
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
394
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
446
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
156
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
338
0
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
446
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
156
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
22
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
Medalists
1. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
2. MARIJA RADOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. NATAŠA JOSIPOVIĆ, VIKTORIA
3. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniori (O6)
522
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
162
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
74
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
522
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
162
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
307
0
DAVOR MACURA (VUKOVAR)
523
0
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
166
NIKICA ŽUKINA (333CR)
74
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
162
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
523
0
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
166
0
NIKICA ŽUKINA (333CR)
74
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
523
0
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
166
0
NIKICA ŽUKINA (333CR)
307
0
DAVOR MACURA (VUKOVAR)
Medalists
1. BORIS KASPORSKI, Beogradski karate saveza
2. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
3. MATIJA IVAN VOLŠANSKI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. DAVOR MACURA, Vukovar`91
Kata - Seniorke (P7)
443
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
152
0
ANJA LONČAR (333CR)
Medalists
1. ANJA LONČAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
3. ----
3. ----