Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.1
Borilište 1.2
Borilište 1.3
Borilište 1.4
Borilište 1.5
Borilište 1.6
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 99
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - Kadeti -70
1.4031
1634
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
860
0
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
1.4033
1634
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
895
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
1.4035
895
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
55
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
1.4001
426
0
MIRKO DI MAURO (GLCFIJL)
475
0
KRISTIAN KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
1.4002
225
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
108
0
DOMINIK BABOK (BSHDOZG)
1.4003
1172
0
ANDREA FASOLINO (SHIZOKU)
55
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
1.4004
2016
0
HASAN DZAFEROVIC (BIHAĆ)
1834
0
BOJAN JOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1.4005
1734
0
NICHOLAS BARTOLI (TOUKON)
281
0
BOJAN SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
1.4006
809
0
MARTIN BAŇAS (SLOVKNT)
895
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
1.4007
1634
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
1279
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
1.4008
860
0
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
994
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1.4009
1797
0
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
474
0
MILE SOLDO (ŠIROKI)
1.4010
1135
0
STOYAN PASKALEV (BULGARI)
1683
0
DANS KRAVCENKO (FUDZISK)
1.4011
1493
0
ASHENAFI DELLE CURTI (ITA NT)
364
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1.4012
145
0
AJDIN ČEHIĆ (B&H)
1835
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1.4013
309
0
GIUSEPPE FLAVIO GIORDANO (SAMURAI)
1534
0
MERIS ZAHIROVIĆ (OBILIC)
1.4014
808
0
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
1096
0
ROEE FREEDMAN (ISRAEL)
1.4015
508
0
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
1024
0
TIMON BOŽIČEVIĆ (RONIN)
1.4016
141
0
ASIM ĆEMAN (SAMBON)
512
0
MARTIN ERDŐS (BARCSI )
1.4017
475
0
KRISTIAN KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
225
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1.4018
55
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
1834
0
BOJAN JOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1.4019
1734
0
NICHOLAS BARTOLI (TOUKON)
895
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
1.4020
1279
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
860
0
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
1.4021
1797
0
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1135
0
STOYAN PASKALEV (BULGARI)
1.4022
1493
0
ASHENAFI DELLE CURTI (ITA NT)
145
0
AJDIN ČEHIĆ (B&H)
1.4023
309
0
GIUSEPPE FLAVIO GIORDANO (SAMURAI)
808
0
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
1.4024
508
0
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
512
0
MARTIN ERDŐS (BARCSI )
1.4025
475
0
KRISTIAN KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
55
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
1.4026
895
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
1279
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
1.4027
1135
0
STOYAN PASKALEV (BULGARI)
145
0
AJDIN ČEHIĆ (B&H)
1.4028
808
0
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
508
0
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
1.4029
55
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
1279
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
1.4030
145
0
AJDIN ČEHIĆ (B&H)
808
0
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
1.4037
1279
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
145
0
AJDIN ČEHIĆ (B&H)
1.4032
1493
0
ASHENAFI DELLE CURTI (ITA NT)
1835
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1.4034
1135
0
STOYAN PASKALEV (BULGARI)
1835
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1.4036
808
0
TOMÁŠ FUZER (SLOVKNT)
1835
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
Osvajači medalja
1. KENAN ETHEMI, MEJDAN
2. AJDIN ČEHIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MURAD BALAKISHIYEV, Azerbaijan National Karate Federation
3. VLADIMIR LAPCEVIC, Karate Federation of Serbia