Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.1
Borilište 1.2
Borilište 1.3
Borilište 1.4
Borilište 1.5
Borilište 1.6
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 99
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kata - Cicibani (YC)
Kata - Cicibanke (XC)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - Seniori (S2)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2M)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3M)
Osobe s ment. porem (žene) (PP2F)
Kata - Seniori (S2)
3014
1687
0
PÉTER CZIFFERI (BSC.)
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
3016
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
3001
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
2035
0
GIOVANNI AMÉDÉO (CHMPBE)
3002
1264
0
IVAN GLAVAŠ (ESSEKER)
634
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
3003
1687
0
PÉTER CZIFFERI (BSC.)
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
3004
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
199
0
ALDIN HAURDIĆ (FOKUS)
3005
1685
0
SZABOLCS SINDELES (BSC.)
312
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
3006
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
633
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
3007
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
2034
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
3008
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
634
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
3009
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
3010
312
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
3011
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
2034
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
3012
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
3013
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
3018
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
3015
2034
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
3017
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
Osvajači medalja
1. JAKUB DEBRECENYI, VSK VŠB - TU Ostrava
2. IVAN ERMENC, Princ
3. MATTIA BUSATO, GLC FIJLKAM
3. TOMÁŠ HAJDU, Sport School Karate Bratislava