Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.1
Borilište 1.2
Borilište 1.3
Borilište 1.4
Borilište 1.5
Borilište 1.6
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 99
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +42
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - Seniorke (S3)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kumite - Učenici +42
4118
1222
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
1545
0
ISA MACIĆ (KUMITE)
4120
1545
0
ISA MACIĆ (KUMITE)
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
4122
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4098
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1222
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
1545
ISA MACIĆ (KUMITE)
4099
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
1097
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
955
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
4100
1312
0
MALIK BAGAEV (SVK)
1918
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
294
DANIJEL TEPIĆ (ENERGIJ)
1089
ADNAN ĆEHIĆ (SANICA)
1035
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4101
7
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1608
NIKOLA GLIBO (USKOPLJ)
4102
32
0
INAS ARNAUTOVIĆ (KKBIHAĆ)
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
638
ABDURAHMAN HALIMI (FORCAMK)
4103
24
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
605
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
1824
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1092
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
1009
MIHAEL SIRC (KK MS)
4104
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1545
0
ISA MACIĆ (KUMITE)
4105
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
955
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
4106
1918
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
294
0
DANIJEL TEPIĆ (ENERGIJ)
4107
1089
0
ADNAN ĆEHIĆ (SANICA)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4108
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1608
0
NIKOLA GLIBO (USKOPLJ)
4109
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
638
0
ABDURAHMAN HALIMI (FORCAMK)
4110
24
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
1824
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
4111
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
1009
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
4112
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
4113
1918
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4114
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
4115
1824
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
4116
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4117
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
4124
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
4119
1608
0
NIKOLA GLIBO (USKOPLJ)
7
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
4121
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
7
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
4123
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost