Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.1
Borilište 1.2
Borilište 1.3
Borilište 1.4
Borilište 1.5
Borilište 1.6
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 99
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +42
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - Seniorke (S3)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata - Seniorke (S3)
4014
1518
0
OLGA CHMIELEWSKA (POLKFED)
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
4016
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
4001
486
0
SARA ANTONACCHIO (GLCFIJL)
857
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME)
4002
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
1075
0
NATALIJA MUHIČ (RADGONA)
4003
518
0
EMANUELA DIANA (NICOLAC)
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
4004
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
1518
0
OLGA CHMIELEWSKA (POLKFED)
4005
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
314
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
4006
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
1519
0
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4007
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
1594
0
ANA URLEB (LNP)
858
PETRA KRIVIČIĆ (SLJEME)
4008
486
0
SARA ANTONACCHIO (GLCFIJL)
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
4009
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
4010
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
4011
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
858
0
PETRA KRIVIČIĆ (SLJEME)
4012
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
4013
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
4018
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
4015
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
1519
0
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4017
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
Osvajači medalja
1. VLATKA KIUK, Sljeme
2. DOROTA BALCIAROVÁ, Slovak National Team
3. BISERKA RADULOVIĆ, Montenegro
3. MARTINA PUOTI, CTR Toscana