Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
accademia dello sport karte brandizzo
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
ASD ELAN
ASD EVER GREN KARATE
ASD GENOCCHIO
ASD PIELLE
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
associazione nazionale carabinieri team capasso
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate Club
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BOHINJ
Bonsai
Borac - Čačak
Branik Maribor
Bregana
Brotnjo Čitluk
Budai XI
BUDAÖRSI SC.
BULGARIA
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
Centrum Sportkarate
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
Champion-Team Łódź
CROATIA
CTR Toscana
DBV PIRAN
Delta
DIMENSIONE 3
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Ekonóm Trenčín
Emona
ENERGIJA
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Fudokan
Fudzi Sporta Club
FUNAKOSHI GICHIN
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
Goodarzi Karate Academy
GORNJA RADGONA
Gothenburg Karate Akademi
GREVE
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HKS
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IMPULS
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
K.K. BIHAĆ-BIH
KAMIKAZE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karlovac 1969
KK "SENSEI" Pazin
KK ,,Feniks'' Bosanska Krupa
KK BIHAĆ
KK BOSNA KALESIJA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Musashido
KK Nokachi
KK Novi Grad Sarajevo
KK Omladinac Sanica
KK Rudar Velenje
KK Stenjevec
KK Zmaj, Ljubljana
KOSTRENA
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KU Walserfeld
Kumite Sarajevo
Kvarner
LAV
LEPOGLAVA
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBUŠKI
MAKPETROL
Mala Subotica
MAWASHI
Međimurje
MEJDAN
METALURG
Mladost
Montenegro
Mornar
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVI ZAGREB
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
POLIZIA DI STATO
Princ
Pula
RADENCI
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
Salih Salko Ćurić Sarajevo
SAMBON
SAMOBOR
SARAJEVO-ZOI 84
Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
Selnica ob Dravi
Sensei Sarajevo
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
Sljeme
SOKOL
SPIRIT
Sport School Karate Bratislava
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
VRAPČE
VSK VŠB - TU Ostrava
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice +40
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kumite - Učenice +40
1390
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
2129
1390
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
760
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
2131
1390
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1235
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
2112
1390
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1710
0
LEONA HAUPERT (VRAPCE)
187
EDISA KOVAČ (KKBIHAĆ)
1703
TEA PLEŠA (ZAG)
760
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
1369
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
2010
KIARA KOVÁCS (SPRT-HU)
189
AZRA DAHALIĆ (KKBIHAĆ)
1235
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
950
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
607
INGRID KOCANJER (KA 1969)
981
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
1068
EVA JURINEC (RADENCI)
2001
KATJA SHEIHANI (SBG)
764
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
111
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
1294
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
2113
1390
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
187
0
EDISA KOVAČ (KKBIHAĆ)
2114
1703
0
TEA PLEŠA (ZAG)
760
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
2115
1369
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
2010
0
KIARA KOVÁCS (SPRT-HU)
2116
189
0
AZRA DAHALIĆ (KKBIHAĆ)
1235
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
2117
950
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
607
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
2118
981
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
1068
0
EVA JURINEC (RADENCI)
2119
2001
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
764
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
2120
111
0
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
1294
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
2121
187
0
EDISA KOVAČ (KKBIHAĆ)
760
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
2122
1369
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
1235
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
2123
950
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
1068
0
EVA JURINEC (RADENCI)
2124
2001
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
1294
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
2125
187
0
EDISA KOVAČ (KKBIHAĆ)
1235
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
2126
1068
0
EVA JURINEC (RADENCI)
1294
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
2133
187
0
EDISA KOVAČ (KKBIHAĆ)
1294
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
111
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
2130
2001
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
111
0
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
2132
1068
0
EVA JURINEC (RADENCI)
2001
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
Osvajači medalja
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. EDISA KOVAČ, KK BIHAĆ
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
3. EVA JURINEC, RADENCI
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
2145
2032
0
ALIA SHEIHANI (SBG)
90
0
ANJA LOLIĆ (KKBIHAĆ)
2147
90
0
ANJA LOLIĆ (KKBIHAĆ)
1415
0
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
2134
222
0
CARLOTTA SIPIONE (GLCFIJL)
2032
0
ALIA SHEIHANI (SBG)
2135
1950
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
90
0
ANJA LOLIĆ (KKBIHAĆ)
2136
1415
0
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
191
0
DINA MAHMUD (KKBIHAĆ)
304
STELA PLETENAC (SENSEI)
2137
494
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
179
0
TORA NILSSON (CENTRUM)
1949
ANTONIA FONTANJI (JADRAN)
2138
362
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
91
0
NIKOLINA MIŠIĆ (KKBIHAĆ)
1709
KLARA RADIĆ (VRAPCE)
2139
222
0
CARLOTTA SIPIONE (GLCFIJL)
90
0
ANJA LOLIĆ (KKBIHAĆ)
2140
1415
0
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
304
0
STELA PLETENAC (SENSEI)
2141
494
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
1949
0
ANTONIA FONTANJI (JADRAN)
2142
362
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1709
0
KLARA RADIĆ (VRAPCE)
2143
222
0
CARLOTTA SIPIONE (GLCFIJL)
1415
0
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
2144
494
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
362
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
2149
222
0
CARLOTTA SIPIONE (GLCFIJL)
362
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
2146
1709
0
KLARA RADIĆ (VRAPCE)
91
0
NIKOLINA MIŠIĆ (KKBIHAĆ)
2148
494
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
91
0
NIKOLINA MIŠIĆ (KKBIHAĆ)
Osvajači medalja
1. CARLOTTA SIPIONE, GLC FIJLKAM
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. ANJA LOLIĆ, KK BIHAĆ
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
Kata - Mlađi učenici (YA)
6081
264
0
NOEL DUJSO (B.LUKA)
415
0
ALEKSANDAR STOJKOV (URBANIN)
6083
415
0
ALEKSANDAR STOJKOV (URBANIN)
349
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
6085
349
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
114
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
6057
349
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
1420
0
FRAN ŠKVORC (SAMOBOR)
6058
573
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
455
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
6059
264
0
NOEL DUJSO (B.LUKA)
836
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
415
ALEKSANDAR STOJKOV (URBANIN)
6060
1668
0
SAMUEL FACCA (GLCFIJL)
1416
0
BRUNO DRAGAŠ (SAMOBOR)
2005
DAVID BATINIC (SBG)
6061
114
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
443
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
1271
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
6062
343
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
1418
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
6063
2003
0
HÖRL CHRISTOPH (SBG)
1295
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
6064
40
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
465
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
922
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
6065
719
0
RICCARDO COPPETTO (GLCFIJL)
1417
0
IVAN FRANCEKOVIĆ (SAMOBOR)
2004
HÖLZL THOMAS (SBG)
6066
1303
0
TARIK SEDIĆ (KKBIHAĆ)
954
0
LEON VLADIĆ (POLET)
1419
BORNA BULAT (SAMOBOR)
6067
349
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
455
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
6068
836
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
415
0
ALEKSANDAR STOJKOV (URBANIN)
6069
1668
0
SAMUEL FACCA (GLCFIJL)
2005
0
DAVID BATINIC (SBG)
6070
114
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
1271
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
6071
343
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
1295
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
6072
40
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
922
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
6073
1417
0
IVAN FRANCEKOVIĆ (SAMOBOR)
2004
0
HÖLZL THOMAS (SBG)
6074
954
0
LEON VLADIĆ (POLET)
1419
0
BORNA BULAT (SAMOBOR)
6075
349
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
836
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
6076
1668
0
SAMUEL FACCA (GLCFIJL)
114
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
6077
343
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
922
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
6078
1417
0
IVAN FRANCEKOVIĆ (SAMOBOR)
1419
0
BORNA BULAT (SAMOBOR)
6079
836
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
114
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
6080
922
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
1419
0
BORNA BULAT (SAMOBOR)
6087
836
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
922
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
40
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
6084
343
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
40
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
6086
1419
0
BORNA BULAT (SAMOBOR)
343
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
Osvajači medalja
1. SUHEJB VESELI, FORCA SKOPJE
2. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
3. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ
3. ERIK ŠOPER, OMEGA
Kata - Mlađe Učenice (XA)
6115
936
0
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
6117
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
6119
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
6091
1991
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
763
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
6092
1414
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
1327
0
ALICE CANDOLO (GLCFIJL)
6093
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
95
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
479
TEA BULJAN (FOKUS)
6094
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
936
0
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
1413
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
6095
1695
0
MARIJA PETRUSEVSKA (7654321)
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
1273
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
6096
1613
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
1663
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
6097
1412
0
EMA NEROVČIĆ (SAMOBOR)
2002
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
6098
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
337
0
EMINA MUJAKIĆ (KKBIHAĆ)
345
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
6099
414
0
DANKA STOJKOVA (URBANIN)
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
519
IVKA HODAK (KKNG)
6100
1696
0
ZOJA FEDI (7654321)
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
762
MATEA SALAPIĆ (OBI KAŠ)
6101
763
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
1414
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
6102
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
479
0
TEA BULJAN (FOKUS)
6103
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
6104
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
1273
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
6105
1663
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
2002
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
6106
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
345
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
6107
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
519
0
IVKA HODAK (KKNG)
6108
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
762
0
MATEA SALAPIĆ (OBI KAŠ)
6109
1414
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
6110
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
6111
1663
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
6112
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
6113
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
6114
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
6121
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
6116
519
0
IVKA HODAK (KKNG)
414
0
DANKA STOJKOVA (URBANIN)
6118
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
519
0
IVKA HODAK (KKNG)
6120
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
Osvajači medalja
1. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon
2. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
3. ARTA BUSHI, FORCA SKOPJE
3. MARIJA BUNTESKA, FUNAKOSHI GICHIN
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
125
MARINA RADOSAVAC (KKBIHAĆ)
4091
125
0
MARINA RADOSAVAC (KKBIHAĆ)
1305
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SVK)
4093
125
0
MARINA RADOSAVAC (KKBIHAĆ)
715
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
4095
715
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
43
0
WAI KIU LOK (SMSCHK)
4051
402
0
MIA MANEVSKA (URBANIN)
1155
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
1330
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
2031
ALIA SHEIHANI (SBG)
1342
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
4052
1669
0
DIMITRINA BOSKOVSKA (7654321)
1426
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
829
YLENIA MAMI (GLCFIJL)
1661
GIULIA MARSANO (POLIZIA)
43
WAI KIU LOK (SMSCHK)
4053
403
0
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
1653
0
TATIJANA SOVIĆ (GOJU)
715
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
380
IOLANDA CATERINO (NICOLAC)
348
KLARA BRAJA (OMEGA)
4054
1670
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
1305
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SVK)
1113
ANA IMROVIĆ (0354451)
940
MICHELA CAFFARELLI (GLCFIJL)
125
MARINA RADOSAVAC (KKBIHAĆ)
4055
400
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1160
0
MATEA RADIĆ (VKŽEPČE)
1331
DEBORA FABBRO (GLCFIJL)
2000
SARAH NOISTERNIGG (SBG)
14
LOUISE ADLER (SWEDEN)
4056
691
0
KAROLINA JANCOVSKA (7654321)
1285
0
MARUKINA BAŠIĆ (ZANSHIN)
2009
LAURA LELKES (SPRT-HU)
937
AMELIA ANTOCI (GLCFIJL)
124
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
4057
401
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
1427
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
1332
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
1659
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
1675
JELIZAVETA KISELOVA (FUDZISK)
4058
1788
0
PATRICIJA BELEHAR (SHKRANJ)
1304
0
NELL DROPPOVÁ (SVK)
1112
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
716
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
39
ILDA MUZUROVIĆ (KKBIHAĆ)
4059
1155
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
1330
0
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
4060
2031
0
ALIA SHEIHANI (SBG)
1342
0
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
4061
1426
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
829
0
YLENIA MAMI (GLCFIJL)
4062
1661
0
GIULIA MARSANO (POLIZIA)
43
0
WAI KIU LOK (SMSCHK)
4063
1653
0
TATIJANA SOVIĆ (GOJU)
715
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
4064
380
0
IOLANDA CATERINO (NICOLAC)
348
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
4065
1305
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SVK)
1113
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
4066
940
0
MICHELA CAFFARELLI (GLCFIJL)
125
0
MARINA RADOSAVAC (KKBIHAĆ)
4067
400
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1331
0
DEBORA FABBRO (GLCFIJL)
4068
2000
0
SARAH NOISTERNIGG (SBG)
14
0
LOUISE ADLER (SWEDEN)
4069
1285
0
MARUKINA BAŠIĆ (ZANSHIN)
2009
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
4070
937
0
AMELIA ANTOCI (GLCFIJL)
124
0
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
4071
401
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
1332
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
4072
1659
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
1675
0
JELIZAVETA KISELOVA (FUDZISK)
4073
1304
0
NELL DROPPOVÁ (SVK)
1112
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
4074
716
0
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
39
0
ILDA MUZUROVIĆ (KKBIHAĆ)
4075
1155
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
2031
0
ALIA SHEIHANI (SBG)
4076
1426
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
43
0
WAI KIU LOK (SMSCHK)
4077
715
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
380
0
IOLANDA CATERINO (NICOLAC)
4078
1305
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SVK)
940
0
MICHELA CAFFARELLI (GLCFIJL)
4079
400
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
14
0
LOUISE ADLER (SWEDEN)
4080
2009
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
937
0
AMELIA ANTOCI (GLCFIJL)
4081
401
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
1659
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
4082
1304
0
NELL DROPPOVÁ (SVK)
39
0
ILDA MUZUROVIĆ (KKBIHAĆ)
4083
2031
0
ALIA SHEIHANI (SBG)
43
0
WAI KIU LOK (SMSCHK)
4084
715
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
940
0
MICHELA CAFFARELLI (GLCFIJL)
4085
400
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
937
0
AMELIA ANTOCI (GLCFIJL)
4086
1659
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
39
0
ILDA MUZUROVIĆ (KKBIHAĆ)
4087
43
0
WAI KIU LOK (SMSCHK)
940
0
MICHELA CAFFARELLI (GLCFIJL)
4088
937
0
AMELIA ANTOCI (GLCFIJL)
39
0
ILDA MUZUROVIĆ (KKBIHAĆ)
4097
940
0
MICHELA CAFFARELLI (GLCFIJL)
39
0
ILDA MUZUROVIĆ (KKBIHAĆ)
716
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
4092
1304
0
NELL DROPPOVÁ (SVK)
716
0
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
4094
1659
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
716
0
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
4096
937
0
AMELIA ANTOCI (GLCFIJL)
1659
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
Osvajači medalja
1. MICHELA CAFFARELLI, GLC FIJLKAM
2. ILDA MUZUROVIĆ, KK BIHAĆ
3. WAI KIU LOK, Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
3. AMELIA ANTOCI, GLC FIJLKAM
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
1642
URBAN TEAM YCAD-F (URBANIN)
4044
1645
0
SAMOBOR TEAM YCAD-F (SAMOBOR)
1642
0
URBAN TEAM YCAD-F (URBANIN)
2022
VIKTORIA TEAM YCAD-F (VKŽEPČE)
4045
1630
0
GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 (GLCFIJL)
1999
0
SALZBURG TEAM YCAD-F (SBG)
971
KATE EKIPNO ML. KADETKINJE (JASTREB)
4046
1642
0
URBAN TEAM YCAD-F (URBANIN)
2022
0
VIKTORIA TEAM YCAD-F (VKŽEPČE)
4047
1999
0
SALZBURG TEAM YCAD-F (SBG)
971
0
KATE EKIPNO ML. KADETKINJE (JASTREB)
4050
2022
0
VIKTORIA TEAM YCAD-F (VKŽEPČE)
1999
0
SALZBURG TEAM YCAD-F (SBG)
4049
971
0
KATE EKIPNO ML. KADETKINJE (JASTREB)
1630
0
GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 (GLCFIJL)
Osvajači medalja
1. VIKTORIA TEAM YCAD-F, VIKTORIA
2. SALZBURG TEAM YCAD-F, KU Walserfeld
3. URBAN TEAM YCAD-F, URBAN INVEST
3. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1, GLC FIJLKAM
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
6054
972
0
EKIPNO JASTREB - MLAĐI UČENICI (JASTREB)
1344
0
MICHELANGELO ALAIA (NICOLAC)
6055
1649
0
SAMOBOR TEAM YBOYS (SAMOBOR)
1998
0
SALZBURG TEAM YBOYS (SBG)
6056
972
0
EKIPNO JASTREB - MLAĐI UČENICI (JASTREB)
1998
0
SALZBURG TEAM YBOYS (SBG)
Osvajači medalja
1. EKIPNO JASTREB - MLAĐI UČENICI, JASTREB
2. SALZBURG TEAM YBOYS, KU Walserfeld
3. MICHELANGELO ALAIA, associazione nazionale carabinieri team capasso
3. SAMOBOR TEAM YBOYS, SAMOBOR