Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
1. MUHAMED BAJRAMOVIĆ, Travnik |
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost |
3. JAN KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Travnik |
2. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo |
3. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI" |
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC |
2. LEON MIJACEK, Mladost |
3. DARIO BARAĆ, MEĐUGORJE |
3. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
2. AHMED SIŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo |
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo |
|
| |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
2. IVA BRČINA, Metal - Jurdani |
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani |
3. EVA POŽEGA, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
2. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA |
3. DŽENITA HASIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani |
|
| |
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
1. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla |
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani |
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
1. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR |
2. KENAN ŠILJAK, Travnik |
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA |
3. ELMEDIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
1. LOREN ŠARIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. VASIL PIRČÁK, Karate Klub Kretovič Košice |
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR |
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
1. FARIS SINANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
3. LEON UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI" |
3. AMER AVDIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
1. SIMON KOVÁČ, Slovak karate union SZK |
2. DAVID VASILJ, MEĐUGORJE |
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo |
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC |
2. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec |
3. NIKOLA GONDI, Virovitica |
3. NENO FILIPIĆ, SAMOBOR |
|
| |
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
3. EMA ŠEŠET, IVANEC |
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE |
2. MIA FAUKOVIĆ, SAMOBOR |
3. NIKA BRKIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI" |
3. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
1. ELA COLARIĆ, IVANEC |
2. SARA DURONJA, Polet-Brod |
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA |
3. SARAH KOTELESOVÁ, Karate Klub Kretovič Košice |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
1. DINKA SOFTIC, KK " Winner" Tuzla |
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec |
3. EMA VASILIĆ, Polet-Brod |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
1. LARISA ZENUNOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. AJLA BOŠNJIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. VERONIKA ČENGIĆ, Slavonski Brod |
|
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod |
2. ADAM TERZIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost |
2. BEKIR GRABUS, Travnik |
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
3. DINKO NIKOLAŠ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
1. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK |
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker |
3. DAMIR JAMAKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica |
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda |
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA |
2. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod |
3. MIRZA SALKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. LEON KLJAIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI" |
3. ADNAN SARAJLIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
1. SANDRO KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb |
3. FILIP BELOBRAJDIĆ, Vukovar`91 |
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec |
2. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec |
3. TEA TURK, Shotokan - Darda |
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec |
2. MELIHA ĐULOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. MARTINA VRBANAC, Kondura Sisak |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
2. NELLY DŽANIĆ, Mladost |
3. EMINA HURIC, KK " Winner" Tuzla |
3. MAJA JAHIC, KK " Winner" Tuzla |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
1. IRIS KOVAČ, STUDENT |
2. IVA POFUK, IVANEC |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
1. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT |
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda |
3. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC |
|
| | | |
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
1. IVAN KOLOBARA, ,,USORA"-USORA |
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
3. BORNA LANG, Shotokan - Darda |
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
1. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK |
2. GABRIEL ŽALAC, KARATE KLUB "VINKOVCI" |
3. BAKIR GRABUS, Travnik |
3. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost |
2. ENIS MEMIĆ, Travnik |
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET |
3. OLIVER JURIŠIĆ, ,,USORA"-USORA |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
1. HARIS MURATBAŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. DINO SOFTIC, KK " Winner" Tuzla |
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA |
3. ALEKSANDAR CETIĆ, Sloga-Hemofarm |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
1. BAKIR KADRIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. MATIJA BARIŠIĆ, ,,USORA"-USORA |
3. MIRZA ALJIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. SANDRO KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec |
2. EMINA ABDULIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
3. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
1. IRIS KOVAČ, STUDENT |
2. EMA ROSTECKÁ, Slovak karate union SZK |
3. AZRA DAHALIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
1. AMINA FEJZIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
3. HALIMA ČAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
| | | |
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
1. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod |
2. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA |
2. LEONARDO KORAĆ, MEĐUGORJE |
3. ANDRIJA SOLDO, MEĐUGORJE |
|
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
1. RENATO REŠETAR, ZAMET |
2. BAKIR KADRIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. KARLO ALERIĆ, Vukovar`91 |
|
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
1. ALBRIM SAMAHODAJ, MEĐUGORJE |
2. HAMZA ĆAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. OMAR OVČINA, KK " Winner" Tuzla |
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| |
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)
1. DOROTEA RUMENJAK, HRVATSKI KARATE SAVEZ |
2. MELITA MALOŠEVAC, Max Ivankovo |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)
1. JELENA PEHAR, HRVATSKI KARATE SAVEZ |
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. STELA BRKIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LUNA HAMER, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
1. LAURA FUČIK, HRVATSKI KARATE SAVEZ |
2. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica |
3. MONIKA RAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
1. STEFANI KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. ILMA RAHMANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. ANDREA MOMČIČEVIĆ, Sloga-Hemofarm |
3. SADEA BEČIROVIĆ, HRVATSKI KARATE SAVEZ |
|
| |
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA |
2. RENATO REŠETAR, ZAMET |
3. SINIŠA HORVAT, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
1. ALBRIM SAMAHODAJ, MEĐUGORJE |
2. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA |
3. IVAN VUJNOVIĆ, SISAK |
3. BORNA ČENGIĆ, Slavonski Brod |
|
| |
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
1. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
2. LUNA HAMER, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
1. EMINA MAHMUTBEGOVIC, KK " Winner" Tuzla |
2. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LUNA HAMER, GLOBUS Čakovec |
3. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC |
2. DAJANA BLAGOJEVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LEJLA BAŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
|
|
|
|
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
1. STEFANI KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. ALMEDINA KADRIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LORA GAVRIĆ, Slavonski Brod |
|
|
| |