Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniorke (S3)
968
0
FRANCESCA ONGARI (GLCFIJL)
173
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
968
0
FRANCESCA ONGARI (GLCFIJL)
1210
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
173
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
1412
0
ANA URLEB (LNP)
968
0
FRANCESCA ONGARI (GLCFIJL)
1508
0
LAURA STERCK (MTK)
243
0
COSTANZA GALLINI (GLCFIJL)
1258
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1757
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1210
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
757
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
1591
0
MAŠA SIMONIĆ (KOVINAR)
963
0
GIULIA VEDOVELLI (GLCFIJL)
2023
0
MILANA JAKŠIĆ (SRBJNTM)
966
0
CLAUDIA PORCU (GLCFIJL)
91
0
CELINE HENRY (F.L.A.M)
1135
0
DI LORITO ALESSANDRA (CSE)
1209
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
173
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
1508
0
LAURA STERCK (MTK)
1258
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1210
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
1591
0
MAŠA SIMONIĆ (KOVINAR)
2023
0
MILANA JAKŠIĆ (SRBJNTM)
966
0
CLAUDIA PORCU (GLCFIJL)
1209
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
1508
0
LAURA STERCK (MTK)
1210
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
2023
0
MILANA JAKŠIĆ (SRBJNTM)
1209
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
1508
0
LAURA STERCK (MTK)
1209
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
966
0
CLAUDIA PORCU (GLCFIJL)
1135
0
DI LORITO ALESSANDRA (CSE)
2023
0
MILANA JAKŠIĆ (SRBJNTM)
1135
0
DI LORITO ALESSANDRA (CSE)
Osvajači medalja
1. LAURA STERCK, MTK
2. VLATKA KIUK, SLJEME2
3. FRANCESCA ONGARI, GLC FIJLKAM
3. MILANA JAKŠIĆ, Karate Federation of Serbia