Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (muški) +84
438
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
438
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
802
0
PATRIZIO COSCIOTTI (ASDCSKW)
802
0
PATRIZIO COSCIOTTI (ASDCSKW)
1101
0
NEDIM VARUPA (UKKBSA)
179
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
1163
GIACOMO CARRARO (GLCFIJL)
1993
0
BOGDAN TRIKOŠ (SRBJNTM)
1101
0
NEDIM VARUPA (UKKBSA)
112
ALON BERKOVICH (ISRAEL)
1908
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
438
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
802
0
PATRIZIO COSCIOTTI (ASDCSKW)
1409
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
775
KENAN DAUT (SAMBON)
1878
SANIN KANLIĆ (BIHKF)
519
FILIP BARAC (ZAMET)
691
0
JACOPO ELIA CATASTINI (TOSCANA)
1200
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
551
MARKO KRALJEVIĆ (HR.DRAG)
1992
BOGDAN MIŠOVIĆ (SRBJNTM)
431
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1716
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
234
BENJAMIN NURKIC (SLOBODA)
179
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
1163
0
GIACOMO CARRARO (GLCFIJL)
1101
0
NEDIM VARUPA (UKKBSA)
112
0
ALON BERKOVICH (ISRAEL)
1908
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
438
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
802
0
PATRIZIO COSCIOTTI (ASDCSKW)
775
0
KENAN DAUT (SAMBON)
1878
0
SANIN KANLIĆ (BIHKF)
519
0
FILIP BARAC (ZAMET)
1200
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
551
0
MARKO KRALJEVIĆ (HR.DRAG)
1992
0
BOGDAN MIŠOVIĆ (SRBJNTM)
431
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1716
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
234
0
BENJAMIN NURKIC (SLOBODA)
179
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
1101
0
NEDIM VARUPA (UKKBSA)
1908
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
802
0
PATRIZIO COSCIOTTI (ASDCSKW)
519
0
FILIP BARAC (ZAMET)
1200
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
1992
0
BOGDAN MIŠOVIĆ (SRBJNTM)
1716
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
1101
0
NEDIM VARUPA (UKKBSA)
1908
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1200
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
1992
0
BOGDAN MIŠOVIĆ (SRBJNTM)
1908
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1992
0
BOGDAN MIŠOVIĆ (SRBJNTM)
431
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1716
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
431
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1200
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
431
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
Osvajači medalja
1. BOGDAN MIŠOVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. ALIAKSEI VODCHYTS, Belarus Karate Federation
3. NEDIM VARUPA, Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
3. AHMAD ABU BASEL, ISRAEL KARATE FEDERATION