Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
647
LUKA ĆUJO (ICTUS)
647
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
187
0
HARIS TRAPO (KS SBK/)
22
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
647
LUKA ĆUJO (ICTUS)
152
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
420
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
676
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
510
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
397
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
22
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
647
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
510
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
399
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
Medalists
1. NEDIM KARIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. EMANUEL DIMITRIJE, KK MLADOST PANČEVO SRBIJA