Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
56
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
56
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
692
0
KAROL BARISIC (BL)
199
MEHMED BEGANOVIĆ (KS SBK/)
600
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
695
DZEK RUDIC (BL)
56
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
199
0
MEHMED BEGANOVIĆ (KS SBK/)
600
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
695
0
DZEK RUDIC (BL)
199
0
MEHMED BEGANOVIĆ (KS SBK/)
600
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
695
DZEK RUDIC (BL)
Osvajači medalja
1. MEHMED BEGANOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. DZEK RUDIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas"
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
119
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
313
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
448
0
EDIN SULJEVIC (KS SBK/)
542
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
313
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
Osvajači medalja
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
158
0
IVAN STRANJAK (KAO)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
158
IVAN STRANJAK (KAO)
707
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
339
LUKA HUSARIĆ (KGB)
43
FELIKS VIČIĆ (0354451)
601
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
JOSIP SLAVIČEK (VK)
482
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
158
0
IVAN STRANJAK (KAO)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
339
0
LUKA HUSARIĆ (KGB)
43
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
482
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
43
FELIKS VIČIĆ (0354451)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
43
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. SENAD MEKIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod