Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
704
0
MIRZA SALKOVIC (SLOBODA)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
704
0
MIRZA SALKOVIC (SLOBODA)
687
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
371
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
188
0
SEAD MAŠETIĆ (KS SBK/)
523
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
35
0
IVANO KARIĆ (0354451)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
127
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
408
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
188
0
SEAD MAŠETIĆ (KS SBK/)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
127
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
408
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
Medalists
1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
2. AHMED SOFTIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
3. PETAR PETROVIĆ, Sloga-Hemofarm
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
77
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
89
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
450
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. HRVOJE LUKAČIĆ, FOKUS
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
556
0
GABRIELA MARTINOVIĆ (CROHEC)
215
0
TEA TURK (DARDA)
493
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
556
0
GABRIELA MARTINOVIĆ (CROHEC)
215
TEA TURK (DARDA)
499
SARA NOVAK (GLOBUS)
210
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
493
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
215
0
TEA TURK (DARDA)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
210
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
493
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
210
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
532
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
532
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
247
0
MELIHA DZINDO (WINNER)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
426
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
685
0
ADNANA MESIĆ (FENIKS)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
396
IVANA SLAVIČEK (VK)
557
MARTA RAIČ (CROHEC)
428
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
532
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
426
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
396
0
IVANA SLAVIČEK (VK)
557
0
MARTA RAIČ (CROHEC)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
557
MARTA RAIČ (CROHEC)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
557
0
MARTA RAIČ (CROHEC)
Medalists
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. VIKTORIA BOLECKOVA, Sk karate Kachi
3. MARTA RAIČ, CROHERC
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
345
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
456
0
MERJEM AVMEDOSKI (ILIDŽA)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
555
0
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
369
0
IVANA SUBOTI (44)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
534
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
344
0
MATEA BEBIĆ (METKOVI)
316
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
Medalists
1. NEJLA BRKAN, ILIDŽA
2. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
191
0
FARUK ČAUŠEVIĆ (KS SBK/)
108
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
141
0
TARIK DAUTOVIĆ (KS SBK/)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
53
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
364
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
Medalists
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
310
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
427
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
319
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
310
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
201
0
LUKA BIRAČ (0354451)
427
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
588
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
82
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
550
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
352
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
319
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
427
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
82
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
550
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
319
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
82
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
550
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
588
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
Medalists
1. JURICA RUNTAS, SAMOBOR
2. PETAR BOROVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
3. MILAN ĆUJO, ICTUS
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
353
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
353
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
425
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
347
MUNIB DEDOVIĆ (KS SBK/)
375
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
181
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
RENATO REŠETAR (ZAMET)
182
HARUN HUSKIĆ (KS SBK/)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
353
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
347
0
MUNIB DEDOVIĆ (KS SBK/)
375
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
182
0
HARUN HUSKIĆ (KS SBK/)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
375
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
375
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
Medalists
1. EDIN SMAKA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. TOMISLAV KATIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. RENATO REŠETAR, ZAMET
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
503
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
434
0
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
503
0
PAUL KARAČIĆ (KK IPON)
434
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
558
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
14
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
708
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
434
0
TVRTKO BAZINA (HR.DRAG)
558
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
708
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
709
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
708
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
558
MARTIN MUSA (CROHEC)
Medalists
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. TVRTKO BAZINA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARTIN MUSA, CROHERC
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
554
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
50
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
26
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
436
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
50
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
26
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. BORNA ČENGIĆ, Slavonski Brod
3. ALBRIM SAMAHODAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. VLADIMIR OSTOJIĆ, CROHERC
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
703
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
703
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
355
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
163
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
639
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
552
IRENA PRGA (CROHEC)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
639
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
552
0
IRENA PRGA (CROHEC)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
552
0
IRENA PRGA (CROHEC)
639
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. IRENA PRGA, CROHERC
2. ILMA RAHMANOVIĆ, ILIDŽA
3. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA