Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
48
NIKOLA BIRAČ (0354451)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
169
0
ELMIR JULARDŽIJA (KS SBK/)
277
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
391
FILIP PERIŠA (VK)
696
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
10
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
565
HARIS JAHIĆ (TUZ)
395
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
697
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
391
0
FILIP PERIŠA (VK)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
10
0
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
395
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
10
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
10
0
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. HARIS JAHIĆ, TUZLA
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. MATO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
389
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
511
0
PETAR FILIPOVIĆ (RONIN)
59
0
BARTOL KLANAC (KAO)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
389
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek
3. PETAR FILIPOVIĆ, Ronin
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
119
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
313
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
448
0
EDIN SULJEVIC (KS SBK/)
542
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
313
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
Osvajači medalja
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
409
0
DORA HAS (0354451)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
DORA HAS (0354451)
171
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
0
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
0
DORA HAS (0354451)
171
0
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
409
0
DORA HAS (0354451)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
Osvajači medalja
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. NELA HALILOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
562
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
Osvajači medalja
1. KENAN ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. DAMIAN DUCHOVIC, Sk karate Kachi
3. ALIJA MAHALBAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
158
0
IVAN STRANJAK (KAO)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
158
IVAN STRANJAK (KAO)
707
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
339
LUKA HUSARIĆ (KGB)
43
FELIKS VIČIĆ (0354451)
601
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
JOSIP SLAVIČEK (VK)
482
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
158
0
IVAN STRANJAK (KAO)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
339
0
LUKA HUSARIĆ (KGB)
43
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
482
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
43
FELIKS VIČIĆ (0354451)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
43
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. SENAD MEKIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
112
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
194
0
DERVIŠ SELIMOVIĆ (KS SBK/)
112
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
491
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
194
DERVIŠ SELIMOVIĆ (KS SBK/)
350
0
ENIS MEHIĆ (KS SBK/)
385
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
705
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
491
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
194
0
DERVIŠ SELIMOVIĆ (KS SBK/)
350
0
ENIS MEHIĆ (KS SBK/)
705
0
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
491
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
350
0
ENIS MEHIĆ (KS SBK/)
705
0
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
385
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
Osvajači medalja
1. ENIS MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. BORIS ILIĆ, Sloga-Hemofarm
3. DEMIR JAMAKOVIC, SLOBODA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
675
0
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
61
0
GRETA KLANAC (KAO)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
MELANI ČORNOK (DARDA)
387
0
NIKA BRKIĆ (VK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. BARBORA HLAVACKOVA, Sk karate Kachi
2. SUREJA PILAV, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
532
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
532
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
247
0
MELIHA DZINDO (WINNER)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
426
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
685
0
ADNANA MESIĆ (FENIKS)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
396
IVANA SLAVIČEK (VK)
557
MARTA RAIČ (CROHEC)
428
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
532
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
426
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
396
0
IVANA SLAVIČEK (VK)
557
0
MARTA RAIČ (CROHEC)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
557
MARTA RAIČ (CROHEC)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
557
0
MARTA RAIČ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. VIKTORIA BOLECKOVA, Sk karate Kachi
3. MARTA RAIČ, CROHERC