Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
119
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
313
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
448
0
EDIN SULJEVIC (KS SBK/)
542
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
313
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
Medalists
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
675
0
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
61
0
GRETA KLANAC (KAO)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
MELANI ČORNOK (DARDA)
387
0
NIKA BRKIĆ (VK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. BARBORA HLAVACKOVA, Sk karate Kachi
2. SUREJA PILAV, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
704
0
MIRZA SALKOVIC (SLOBODA)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
704
0
MIRZA SALKOVIC (SLOBODA)
687
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
371
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
188
0
SEAD MAŠETIĆ (KS SBK/)
523
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
35
0
IVANO KARIĆ (0354451)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
127
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
408
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
188
0
SEAD MAŠETIĆ (KS SBK/)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
127
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
408
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
Medalists
1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
2. AHMED SOFTIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
3. PETAR PETROVIĆ, Sloga-Hemofarm
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
77
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
89
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
450
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. HRVOJE LUKAČIĆ, FOKUS
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS