Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
313
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
213
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
313
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
341
0
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
3
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
71
0
SULEJMAM ŠABANOVIC (KKTRAVN)
394
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
137
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
684
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
758
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
67
0
ALIJA MAHALBAŠIC (KKTRAVN)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
71
0
SULEJMAM ŠABANOVIC (KKTRAVN)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
758
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
394
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
Osvajači medalja
1. BEKIR GRABUS, Travnik GS-TMT
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. RIJAD ULEMIĆ, Travnik GS-TMT
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
560
MATKO HORVAT (NOKACHI)
560
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
720
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
534
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
560
MATKO HORVAT (NOKACHI)
113
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
580
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
483
0
LUKAS LOVRIĆ (KSRH)
754
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
530
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
324
ENIS MEHIĆ (IPONN)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
534
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
560
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
113
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
483
0
LUKAS LOVRIĆ (KSRH)
754
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
530
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
324
0
ENIS MEHIĆ (IPONN)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
113
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
754
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
530
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
113
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
530
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
324
ENIS MEHIĆ (IPONN)
754
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
324
0
ENIS MEHIĆ (IPONN)
Osvajači medalja
1. DINO IMŠIROVIĆ, TEMPO
2. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. BORIS ILIĆ, Sloga-Hemofarm
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
162
0
AHMED SOFTIC (KKTRAVN)
445
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
162
0
AHMED SOFTIC (KKTRAVN)
214
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
214
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
778
0
DARIO ZEČEVIĆ (POLET-B)
310
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
392
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
162
0
AHMED SOFTIC (KKTRAVN)
445
IVAN HUZANIĆ (KGB)
721
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
767
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
485
DINO KOVAČ (KLENOVN)
225
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
252
VINKO ŠAMARLIĆ (KSZEDOK)
214
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
310
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
392
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
445
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
767
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
485
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
225
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
252
0
VINKO ŠAMARLIĆ (KSZEDOK)
214
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
392
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
485
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
225
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
392
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
485
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
767
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
225
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
767
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
Osvajači medalja
1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
2. DINO KOVAČ, KLENOVNIK
3. AHMED SOFTIC, Travnik GS-TMT
3. MILOŠ JOVIĆ, Sloga-Hemofarm
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
527
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
231
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
231
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
712
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
693
0
TARIK BABIĆ (KSZEDOK)
414
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
712
DARIO GRUDEN (TEMPO)
477
0
ANTONIO BAZINA (KSRH)
527
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
231
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
765
0
DAVID ĐURKOVIĆ (SLOGA)
305
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
420
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
814
0
AMAR RIZVIĆ (CAZIN)
746
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
718
LUKA BASAR (KA 1969)
693
0
TARIK BABIĆ (KSZEDOK)
712
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
477
0
ANTONIO BAZINA (KSRH)
231
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
765
0
DAVID ĐURKOVIĆ (SLOGA)
420
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
746
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
718
0
LUKA BASAR (KA 1969)
712
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
477
0
ANTONIO BAZINA (KSRH)
420
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
746
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
477
0
ANTONIO BAZINA (KSRH)
746
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
814
AMAR RIZVIĆ (CAZIN)
420
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
814
0
AMAR RIZVIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. ANTONIO BAZINA, KRS HERCEGOVINA
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
614
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
614
0
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
395
0
JURE PUCE (CROHEC)
781
0
LUKA KURTOVIĆ (ESSEKER)
435
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
395
JURE PUCE (CROHEC)
614
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
70
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
42
LOVRO LENAC (ZAMET)
666
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
390
LUKA BIRAČ (0354451)
65
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
435
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
395
0
JURE PUCE (CROHEC)
614
0
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
70
0
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
42
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
666
0
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
390
0
LUKA BIRAČ (0354451)
65
0
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
395
0
JURE PUCE (CROHEC)
70
0
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
666
0
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
65
0
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
70
0
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
65
0
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
390
LUKA BIRAČ (0354451)
666
0
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
390
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Osvajači medalja
1. SALIH HALILOVIC, Travnik GS-TMT
2. ENIS MEMIC, Travnik GS-TMT
3. ERIK UDAROVIĆ, ICTUS
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod