Kumite-Cicibani -26
1. VITO KATNIC, KOSTRENA |
2. MARTIN MESIC, KOSTRENA |
3. JAKOV TEŠAR, KOSTRENA |
|
|
|
|
Kumite-Cicibani +26
1. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani |
2. JAKOV PIŠKUR, VOLOSKO |
3. BORNA ĐEČAJ, NEVERA |
|
|
| |
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA |
2. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
3. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA |
3. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (C4)
1. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan |
2. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (C5)
1. VITO KRALJEVIC, KOSTRENA |
2. LUCAS LENCOVIC, KOSTRENA |
|
|
|
| | | |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (D1)
1. IVA BRČINA, Metal - Jurdani |
2. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA |
3. DORIA SUŠANJ, RI CROATIA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (D2)
1. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA |
2. TARA VUČKOVIĆ, Delta |
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (D3)
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
2. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani |
3. MIA MURICA, NEVERA |
3. PETRA MITROVIĆ, RI CROATIA |
|
| | | |
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
1. VITO MILETIĆ, Kastav |
2. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA |
3. LEON RADOLOVIĆ, CBS PULA |
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (E2)
1. NOA ŠEŠET, IVANEC |
2. MATEJ DMIOVIC, NEVERA |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (E3)
1. FRAN HOST, Kastav |
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA |
3. VILIM HRŽIĆ, Metal - Jurdani |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA |
2. NOAH BUBIĆ, CBS PULA |
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak |
3. IVAN OŽBOLT, Kastav |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
1. FILIP SERTIĆ, Kastav |
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA |
3. KARLO BJELOVUK, BUSHIDO |
3. LUKA OŽBOLT, Kastav |
|
| | | |
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (F1)
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
2. MIA RUDMAN, KRK CROATIA |
3. MIA MILAS, CBS PULA |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (F2)
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET |
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA |
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak |
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (F4)
1. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA |
2. SARA TADEJ, KOSTRENA |
3. HELENA WILLHEIM, KOSTRENA |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (F5)
1. MAJA BADANJAK, RIJEKA |
2. ENEA SUŠANJ, RI CROATIA |
3. NIKA KAPETANOVIĆ, TAD RIJEKA |
|
|
| |
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (G1)
1. NOAH MILETIĆ, Kastav |
2. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav |
3. NOA ŠEŠET, IVANEC |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (G2)
1. FRAN HOST, Kastav |
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
1. ANTON HOST, Kastav |
2. MATEO ILIŠINOVIĆ, Delta |
3. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
1. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA |
2. KARLO SELAK, RI CROATIA |
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD |
3. ADNAN PERVIĆ, CBS PULA |
|
| |
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (J1)
1. MIA RUDMAN, KRK CROATIA |
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA |
3. EMA ŠEŠET, IVANEC |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (J2)
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav |
2. ELENA BADANJAK, RIJEKA |
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA |
3. SARA TADEJ, KOSTRENA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (J3)
1. DARJA ZORIĆ, Kastav |
2. MAJA BADANJAK, RIJEKA |
3. ENEA SUŠANJ, RI CROATIA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (J5)
1. LAURA LISAC, Delta |
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA |
3. NIKKA MEMIĆ, ZAMET |
3. KLARA JEDRIŠKO, Delnice |
|
| |
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET |
2. ANTON HOST, Kastav |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR |
2. LUKAS VOUNASIS, STIJENA |
3. JAKOV FEMBER, SAMOBOR |
3. IVAN EREIZ, CBS PULA |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA |
3. LOVRO LENAC, ZAMET |
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
1. JURICA RUNTAS, SAMOBOR |
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET |
|
|
|
| |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (L1)
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav |
2. EMA SGARDELLI, ZAMET |
3. ELENA BADANJAK, RIJEKA |
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (L2)
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta |
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (L3)
1. LAURA LISAC, Delta |
2. ADRIANA ROSS, Kastav |
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav |
3. JASNA JEDRIŠKO, Delnice |
|
| | | |
KUMITE-JUNIORI 16,17.G. -68KG (M3)
1. FILIP RAMIĆ, ZAMET |
2. PETAR JEDNAR, SAMOBOR |
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
3. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
KUMITE-JUNIORI 16,17.G. -76KG (M4)
1. VIKTOR FAGNJEN, Delta |
2. MAURO PUGAR, KOSTRENA |
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA |
3. LUKA BJELOVUK, BUSHIDO |
|
| |