Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - Juniorke +59
34
1
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1024
2
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
1024
1
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
922
2
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
922
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
692
0
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
692
9
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
1293
0
JAZMIN JOVICIC (BVSC_)
475
1
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
1985
3
ANJA RADOVIĆ (SRBJNTM)
1840
0
SAJRA MARINA (KEIKS)
968
0
KATRIN TACHKER (MEITAR)
1214
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
516
3
NUŠA ŽERJAV (KZS)
34
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1024
1
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
765
0
MILENA JOVANOVIC (OMLADIN)
117
1
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1277
0
YAKOVENKO ILONA (LEADER)
922
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
1122
0
KATHARINA WINTER (SBG)
38
5
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1437
0
MARTINA NAMOINI (GLCFIJL)
1986
2
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
1284
1
LEA VUKOJA (KK SOKO)
1875
0
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
2
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
255
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
717
8
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
389
GRETA MATTIS (KENKO)
1966
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
947
0
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1310
LUCA SZEDŐ (VASAS)
692
2
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
1985
1
ANJA RADOVIĆ (SRBJNTM)
968
6
KATRIN TACHKER (MEITAR)
1214
5
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
516
4
NUŠA ŽERJAV (KZS)
1024
0
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
117
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
922
2
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
38
4
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1986
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
1284
9
LEA VUKOJA (KK SOKO)
2
0
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
717
4
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
389
0
GRETA MATTIS (KENKO)
947
0
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1310
4
LUCA SZEDŐ (VASAS)
692
0
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
968
0
KATRIN TACHKER (MEITAR)
516
2
NUŠA ŽERJAV (KZS)
922
1
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
38
3
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1284
1
LEA VUKOJA (KK SOKO)
717
2
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
1310
1
LUCA SZEDŐ (VASAS)
692
0
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
516
1
NUŠA ŽERJAV (KZS)
38
6
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
717
7
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
516
2
NUŠA ŽERJAV (KZS)
717
1
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
389
0
GRETA MATTIS (KENKO)
255
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
1310
5
LUCA SZEDŐ (VASAS)
255
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
38
3
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1310
2
LUCA SZEDŐ (VASAS)
Medalists
1. NUŠA ŽERJAV, Karate zveza Slovenije
2. STEFANI KREŠIĆ, KK DO - Tuzla
3. ZSÓFIA BENKŐ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA