Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - U 21 (ženski) -50
1456
4
INES GRDENIĆ (VGORICA)
324
0
KATARINA SUŠAC (NERETV)
1456
1
INES GRDENIĆ (VGORICA)
608
0
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
324
4
KATARINA SUŠAC (NERETV)
698
1
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
1456
1
INES GRDENIĆ (VGORICA)
959
4
JULIA PALASHEVSKA (ODESSA)
641
1
JELENA PEHAR (KK IPON)
307
0
SCHICCHI FEDERICA (TALARIC)
1290
2
REKA KISSIMON (BVSC_)
608
2
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
1946
0
IRIS ĆORIĆ (NERETV)
1992
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
735
0
LILI RONAI (UTE)
519
0
URŠA HABERL (KZS)
1463
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
800
3
NICOLE MURABITO (CUSTO)
1309
0
KÁRMEN KLEMENT (VASAS)
592
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
324
1
KATARINA SUŠAC (NERETV)
959
2
JULIA PALASHEVSKA (ODESSA)
641
0
JELENA PEHAR (KK IPON)
608
2
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
1992
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
519
9
URŠA HABERL (KZS)
800
1
NICOLE MURABITO (CUSTO)
1309
7
KÁRMEN KLEMENT (VASAS)
959
2
JULIA PALASHEVSKA (ODESSA)
608
1
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
519
2
URŠA HABERL (KZS)
1309
0
KÁRMEN KLEMENT (VASAS)
959
0
JULIA PALASHEVSKA (ODESSA)
519
2
URŠA HABERL (KZS)
1992
5
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
735
4
LILI RONAI (UTE)
1309
0
KÁRMEN KLEMENT (VASAS)
1992
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
Medalists
1. URŠA HABERL, Karate zveza Slovenije
2. JULIA PALASHEVSKA, TIGRENOK
3. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
3. KÁRMEN KLEMENT, Vasas SC