Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - Seniori -Open
1850
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
ANDREA MINARDI (TALARIC)
311
2
IVAN KORABAU (BKF)
205
4
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
652
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
1825
3
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
957
5
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
503
0
LEVENTE SZABÓ (GTH)
110
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
1272
0
HONING DAVID (FBP)
612
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
279
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
533
0
HARIS POLJO (BIH)
527
3
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
644
0
DOMINIK KOFLER (JU DOJO)
185
3
TAMAS JANO (UTE)
476
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1126
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
1747
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
414
0
BENJAMIN NURKIĆ (WINNER)
857
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1139
0
STALMAKHOVICH MIKOLA (VOLAT)
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1556
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
459
0
CARDIA MARCO (TALARIC)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
1
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
524
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (KZS)
1901
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
1850
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
3
ANDREA MINARDI (TALARIC)
205
1
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
3
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
110
2
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
1
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
0
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
527
0
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
1
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
0
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
0
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
185
0
TAMAS JANO (UTE)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
1
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1747
1
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
857
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
2
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
3
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
1901
2
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
460
0
ANDREA MINARDI (TALARIC)
105
5
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
779
3
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
867
2
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1285
3
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
892
1
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
476
2
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
6
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
790
2
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1901
0
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
1
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
779
2
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1285
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
775
3
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
1
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
775
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
278
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)