Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kumite - Mlađi kadeti -36
929
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
929
0
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1195
1
SHTEWE ZAIN (ISRAEL)
1195
0
SHTEWE ZAIN (ISRAEL)
64
0
ISMAIL ZOLOTA (VEZIR)
1829
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
623
2
FILIP MABIĆ (KK IPON)
929
3
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
941
OGNJEN BJELAJAC (OMLADIN)
621
5
LOVRO MASLOV (KK IPON)
246
1
BENDEGÚZ TAMÁS (UTE)
1388
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
2035
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1197
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
1195
2
SHTEWE ZAIN (ISRAEL)
1829
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
929
0
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
941
1
OGNJEN BJELAJAC (OMLADIN)
621
7
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1388
1
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
2035
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1197
2
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
1195
0
SHTEWE ZAIN (ISRAEL)
941
6
OGNJEN BJELAJAC (OMLADIN)
621
4
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1197
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
941
0
OGNJEN BJELAJAC (OMLADIN)
621
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1388
2
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
246
0
BENDEGÚZ TAMÁS (UTE)
1197
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
1388
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
Medalists
1. OGNJEN BJELAJAC, Omladinac
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. SHTEWE ZAIN, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION