Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište FRIDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kumite - Mlađi kadeti -48
577
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
577
2
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
776
1
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
577
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
1942
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1345
2
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1599
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1047
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1199
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
925
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
823
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
577
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
797
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1968
KEMAL UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1476
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1058
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1536
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1160
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1345
0
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1599
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1047
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
1
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
925
1
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
823
2
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
577
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
797
1
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
0
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1968
0
KEMAL UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1476
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1058
1
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1536
1
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1160
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1345
0
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1199
7
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
823
4
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
3
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
429
2
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1058
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1160
3
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
823
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
1
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
1160
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
823
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
917
1
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1160
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
429
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
3. RIJAD BUREKOVIC, SARAJEVO-ZOI 84
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec