Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište FRIDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kumite - Mlađi kadeti +57
1221
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
1221
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
393
0
GABRIELE DOVERA (KENKO)
393
0
GABRIELE DOVERA (KENKO)
1029
0
KEMAL NEZIRIĆ (KARATEK)
1424
3
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
1760
3
GAL KRZISNIK (KOLEKTO)
1550
0
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
1221
2
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
1371
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
787
8
MAX FAJERBACH (KKHZG)
843
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
1826
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
1092
0
VADIM LARKIN (UNMEI)
1048
1
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
981
0
JAKOB ŽUMER (KKRSL)
1260
MARKO MARKOVIĆ (CASTRA1)
393
3
GABRIELE DOVERA (KENKO)
1424
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
1221
1
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
1371
1
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
787
2
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1826
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
1048
5
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1260
0
MARKO MARKOVIĆ (CASTRA1)
393
0
GABRIELE DOVERA (KENKO)
1371
6
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
787
1
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1048
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1371
2
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
787
1
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1826
1
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
843
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
1048
3
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1826
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. OMAR HALILOVIĆ, KK"BOŠNJAK"
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. GABRIELE DOVERA, ASD KEN KO PIOBESI
3. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB