Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište FRIDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
269
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
269
5
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
1919
1
IVA LASIĆ (KKŠB)
1919
1
IVA LASIĆ (KKŠB)
37
4
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1196
1
AIA FREJ (ISRAEL)
37
5
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
898
ELA COLARIĆ (IVANEC)
1786
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
245
LILI LOYAL (UTE)
149
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
269
3
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
1238
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
1589
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
1919
IVA LASIĆ (KKŠB)
1830
1
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
321
7
DINKA SOFTIC (WINNER)
1061
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
1954
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
737
KIRA RUDOLF (UTE)
895
1
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
90
1
ELA PETAN (BREZICE)
908
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
969
KLARA BAOTIĆ (KGB)
595
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
37
8
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
898
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
1786
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
245
4
LILI LOYAL (UTE)
269
0
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
1238
1
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
1589
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
1919
3
IVA LASIĆ (KKŠB)
321
2
DINKA SOFTIC (WINNER)
1061
1
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
1954
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
737
3
KIRA RUDOLF (UTE)
90
4
ELA PETAN (BREZICE)
908
1
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
969
1
KLARA BAOTIĆ (KGB)
595
3
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
37
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
245
0
LILI LOYAL (UTE)
1238
9
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
1919
1
IVA LASIĆ (KKŠB)
321
1
DINKA SOFTIC (WINNER)
737
0
KIRA RUDOLF (UTE)
90
7
ELA PETAN (BREZICE)
595
0
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
37
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1238
0
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
321
2
DINKA SOFTIC (WINNER)
90
1
ELA PETAN (BREZICE)
1238
9
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
321
1
DINKA SOFTIC (WINNER)
1061
3
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
1830
1
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
737
0
KIRA RUDOLF (UTE)
1061
0
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
90
6
ELA PETAN (BREZICE)
1061
1
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
Osvajači medalja
1. ULYANA MARKAVA, UNMEI
2. DINKA SOFTIC, KK " Winner" Tuzla
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. ELA PETAN, KARATE KLUB BREŽICE