Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kata - U 21 (muški)(YU)
491
OLEKSANDR CHERNIAIEV (NORVEN)
491
0
OLEKSANDR CHERNIAIEV (NORVEN)
1308
5
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
1308
4
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
1499
1
AUGUST ROHDE ANDERSEN (TEAMGKK)
1189
0
JABER KHADER (ISRAEL)
680
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
491
OLEKSANDR CHERNIAIEV (NORVEN)
1308
5
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
447
0
CARLONE GIANLUCA (TALARIC)
1631
FRAN GRGIĆ (333CR)
1232
0
DAVID GUREVICH (ISRAEL)
1499
5
AUGUST ROHDE ANDERSEN (TEAMGKK)
1360
VLAD BULDA (UKF)
55
EMIN MUSANOVIC (SAMURAJ)
1928
MORENO EMANUELLE PINTER (PRINC)
1152
0
LIOR CHECHNIK (ISRAEL)
2057
5
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1501
ILLIA KOVAL (UKF)
2060
ROMAN HEYDAROV (ANKF)
1647
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
949
5
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
773
0
MANISCALCO EDOARDO (TALARIC)
1393
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1845
ALEXEI GARSTEA (MOLDOVA)
1926
NIKOLA SOLOMUN (PRINC)
680
5
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
491
0
OLEKSANDR CHERNIAIEV (NORVEN)
1308
5
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
1631
0
FRAN GRGIĆ (333CR)
1499
4
AUGUST ROHDE ANDERSEN (TEAMGKK)
1360
1
VLAD BULDA (UKF)
55
4
EMIN MUSANOVIC (SAMURAJ)
1928
1
MORENO EMANUELLE PINTER (PRINC)
2057
5
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1501
0
ILLIA KOVAL (UKF)
2060
5
ROMAN HEYDAROV (ANKF)
1647
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
949
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
1393
5
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1845
0
ALEXEI GARSTEA (MOLDOVA)
1926
5
NIKOLA SOLOMUN (PRINC)
680
4
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
1308
1
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
1499
3
AUGUST ROHDE ANDERSEN (TEAMGKK)
55
2
EMIN MUSANOVIC (SAMURAJ)
2057
2
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
2060
3
ROMAN HEYDAROV (ANKF)
1393
4
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1926
1
NIKOLA SOLOMUN (PRINC)
680
5
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
1499
0
AUGUST ROHDE ANDERSEN (TEAMGKK)
2060
5
ROMAN HEYDAROV (ANKF)
1393
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
680
0
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
2060
5
ROMAN HEYDAROV (ANKF)
1647
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
2057
5
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1647
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
1393
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
2057
5
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
Medalists
1. ROMAN HEYDAROV, Azerbaijan National Karate Federation
2. JULIAN ENRIK SMOLIGA, Slovak National Team
3. TAMÁS FORGÁCS, Vasas SC
3. LUKA CEROVIĆ, Karate Federation of Serbia