Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
1419
2
SARA MALČEC (VIROVTC)
461
3
FABBRI MARTINA (TALARIC)
461
4
FABBRI MARTINA (TALARIC)
309
1
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
1649
0
PAULA VARAT (333CR)
309
5
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
1807
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
919
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
1419
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
2021
5
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
461
FABBRI MARTINA (TALARIC)
1737
5
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
513
0
MAŠA SIMONIČ (KZS)
647
JENNIFER REGIS (AS-TEAM)
1879
1
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
1020
4
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
1359
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
309
5
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
919
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
2021
3
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
461
2
FABBRI MARTINA (TALARIC)
1737
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
647
0
JENNIFER REGIS (AS-TEAM)
1020
5
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
1359
0
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
309
1
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
2021
4
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
1737
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1020
5
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
2021
2
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
1020
3
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
1359
3
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
1879
2
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
1737
3
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1359
2
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
Medalists
1. CSENGE FÁBIÁN, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. NIKOLINA ĐURĐEVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. FABBRI MARTINA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LUCIJA GEČEVIĆ, SAMOBOR