Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište FRIDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
233
0
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
1681
0
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
233
0
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
952
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
1527
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
120
3
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1347
2
SOFFIA MELNYKOVA (UKF)
233
1
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
1101
4
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1681
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
1610
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
1679
0
NIKA FRESL (SAMOBOR)
1240
0
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
91
0
SARA TRPKOVSKA (FUNGIMK)
1684
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
170
0
ZOJA LONČARIČ (SEKI)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
881
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1789
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
1682
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
332
0
NEŽA JEROT (SEKI)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1680
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
728
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1683
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
952
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1681
0
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
1240
0
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
1684
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1682
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1680
0
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1683
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
170
0
ZOJA LONČARIČ (SEKI)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ESTER HORN, NOVO MESTO
3. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION