Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia

DISCIPLINE
 
 

KATA-Cicibanke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANDJELA MILJATOVIĆSEKI SV. JERNEJXD-CIC-Ž331209
2.MAŠA ŠTURLIĆPoletXD-CIC-Ž4315010
3.SARA DRAGIČEVIĆKK " Winner" TuzlaXD-CIC-Ž321005
4.HENA RAMIĆKBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPAXD-CIC-Ž32903
5.VALERYIA HLAZKOVAUNMEIXD-CIC-Ž3170-1
6.EMMA FRESLSAMOBORXD-CIC-Ž2000-10
7.ELLA JOZIČVELENJEXD-CIC-Ž1010-3
8.PAULA ŠVIGLINALFAXD-CIC-Ž1010-3
9.ERIN IVEZIĆTRNJEXD-CIC-Ž1000-5
10.LARA CECHETTOGLC FIJLKAMXD-CIC-Ž1000-5

KATA-Cicibani

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DAMIR DŽINOVIĆSLOBODAYD-CIC-M3313011
2.LUAN HAJRULAISEKI SV. JERNEJYD-CIC-M321209
3.ANTE ŽURATRNJEYD-CIC-M2140-2
4.KARLO BAĐUNTempoYD-CIC-M2130-4
5.DOMINIK MUCIĆTRNJEYD-CIC-M2020-6
6.ŠIMUN HODAKJASTREBYD-CIC-M2010-8

KATA-Mlađe učenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TEA HUDINABUSHIDOXA-MUČ-F55000
2.MARIJA ŠIMUNOVIĆFINIDA (POREČ)XA-MUČ-F54403
3.ESTER HORNNOVO MESTOXA-MUČ-F54000
4.ULIANA BARANOVAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXA-MUČ-F54000
5.TALIJA ČOLAKOMEGAXA-MUČ-F32000
6.ZOJA VANOVŠEKSEKI SV. JERNEJXA-MUČ-F32000
7.NINA DUDUKOVIĆZAMETXA-MUČ-F53301
8.LANA JOVANOVIČVELENJEXA-MUČ-F53000
9.EMA ALŠIĆHrvatski sokol OsijekXA-MUČ-F42000
10.EDA DIZDAREVIĆREGENERACIJAXA-MUČ-F21000
11.VALERYIA HLAZKOVAUNMEIXA-MUČ-F21000
12.DALAL OSMANOVIĆSEKI SV. JERNEJXA-MUČ-F3110-3
13.STELLA JELIĆSAMOBORXA-MUČ-F20000
14.ZOJA LONČARIČSEKI SV. JERNEJXA-MUČ-F20000
15.ALBENA ČIČKASAMOBORXA-MUČ-F10000
16.ANA BAĐUNTempoXA-MUČ-F10000
17.KLARA TOMIĆ BABIĆKK KIKXA-MUČ-F10000
18.LEONA KNEŽEVIĆKK SISAKXA-MUČ-F10000
19.LUCIJA LONČARTRNJEXA-MUČ-F10000
20.MAGDALENA BAŠIĆSAMOBORXA-MUČ-F10000
21.MELANI ĐUKIĆSAMOBORXA-MUČ-F10000
22.NEŽA JEROTSEKI SV. JERNEJXA-MUČ-F10000
23.NIKA FRESLSAMOBORXA-MUČ-F10000
24.NINA ŠUNJIĆSAMOBORXA-MUČ-F10000
25.SARA TRPKOVSKAFunakoshi GichinXA-MUČ-F10000
26.SOFIA CRUCITTIASD APS ARTESPORTXA-MUČ-F10000
27.SOFFIA MELNYKOVAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXA-MUČ-F1020-1

KATA-Mlađi učenici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MAKSYM VIECHKANOVUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYA-MUČ-M5524023
2.SEBASTIANO PAVANGLC FIJLKAMYA-MUČ-M541709
3.ARTEM PARKHOMENKOUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYA-MUČ-M431408
4.MATEO FODERIVANECYA-MUČ-M431204
5.FREDA MATTEOASD TALARICO KARATE TEAMYA-MUČ-M421000
6.ALEKSA MILJATOVIĆSEKI SV. JERNEJYA-MUČ-M4290-2
7.TARIS BEGANOVIĆREGENERACIJAYA-MUČ-M21704
8.EMAN PURIĆREGENERACIJAYA-MUČ-M21602
9.GAL OČKOSEKI SV. JERNEJYA-MUČ-M3170-1
10.PUTELLI NICOLOASD TALARICO KARATE TEAMYA-MUČ-M3170-1
11.PATRIK PELDSAMOBORYA-MUČ-M2010-8
12.ANDRIJA VUKSANOVIĆSAMOBORYA-MUČ-M2000-10
13.ARMEN DIZDAREVIĆREGENERACIJAYA-MUČ-M1010-3
14.FRAN JAKLENECSAMOBORYA-MUČ-M1000-5
15.KARLO HALUDEKKK KIKYA-MUČ-M1000-5
16.LEO POTURICANova GradiškaYA-MUČ-M1000-5
17.NOA BABIĆ TOMIĆKK KIKYA-MUČ-M1000-5
18.ROKO SAMACNova GradiškaYA-MUČ-M1000-5

KATA-Učenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ESZTER TAKÁCSMTK BUDAPEST KARATE TEAMXB-UČ-Ž4420020
2.ANA DRUŽINECOMEGAXB-UČ-Ž5420015
3.ANTONIJA BARIĆALFAXB-UČ-Ž431204
4.RUDALIJA ŠILAKK Novi Grad SarajevoXB-UČ-Ž321209
5.SARA REKIĆREGENERACIJAXB-UČ-Ž321005
6.TEA HUDINABUSHIDOXB-UČ-Ž32903
7.HANA ZAGERVELENJEXB-UČ-Ž531403
8.DŽENITA HASIĆTUZLA - SINBRAXB-UČ-Ž421000
9.LAMIJA SOFTIĆTUZLA - SINBRAXB-UČ-Ž4290-2
10.LUCIJA VARAT"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXB-UČ-Ž3150-5
11.MARIJA ČULJAKSAMOBORXB-UČ-Ž2020-6
12.MARIJA ŠIMUNOVIĆFINIDA (POREČ)XB-UČ-Ž1010-3
13.TINKARA LEBENKRANJXB-UČ-Ž1010-3
14.DUNJA BOJICICČukaricaXB-UČ-Ž1000-5
15.KARLA MANDIĆSAMOBORXB-UČ-Ž1000-5
16.LAURA ERAKViroviticaXB-UČ-Ž1000-5
17.MAJA LAZANSKIKARATE KLUB BREŽICEXB-UČ-Ž1000-5
18.SARA TRPKOVSKAFUNAKOSHI GICHINXB-UČ-Ž1000-5
19.SIMONA SZELSAMOBORXB-UČ-Ž1000-5
20.SOFFIA MELNYKOVAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXB-UČ-Ž1000-5
21.TIA BLAŽEVIĆSAMOBORXB-UČ-Ž1000-5

KATA-Učenici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARK FILEŠKAPTOLYB-UČ-M5523021
2.ARTUR GLUSHCHENKOUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYB-UČ-M5422019
3.MATEJ TOTHIPON ZAGREBYB-UČ-M5419013
4.FRAN KISIĆIPON ZAGREBYB-UČ-M541505
5.ANTONIJO BAŠIĆSAMOBORYB-UČ-M3270-1
6.IVAN KUKIĆALFAYB-UČ-M5318011
7.FRAN SELIGMANHrvatski sokol OsijekYB-UČ-M53120-1
8.LUKA LUČIĆSAMOBORYB-UČ-M4270-6
9.AJDIN SALKIĆREGENERACIJAYB-UČ-M21602
10.ROKO VUKSANOVIĆSAMOBORYB-UČ-M21602
11.FARIS RAMIĆKBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPAYB-UČ-M21500
12.PETER BESSONOVUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYB-UČ-M21500
13.ROKO ČULJAKSAMOBORYB-UČ-M21500
14.LOVRO STJEPANOVIĆIPON ZAGREBYB-UČ-M2140-2
15.MAKSYM VIECHKANOVUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYB-UČ-M31704
16.SWEN HORNNOVO MESTOYB-UČ-M3100-10
17.MAHMUD TAHAISRAEL KARATE FEDERATIONYB-UČ-M2000-10
18.AMAR ŠABANAGIĆREGENERACIJAYB-UČ-M1020-1
19.EGOR UZHUKsc NORVENYB-UČ-M1020-1
20.FILIPPO CALABRESEGLC FIJLKAMYB-UČ-M1020-1
21.KIRILL SHELESTOVsc NORVENYB-UČ-M1020-1
22.KIAN HLASTECSEKI SV. JERNEJYB-UČ-M1010-3
23.FRAN JAKLENECSAMOBORYB-UČ-M1000-5
24.LOVRO ERAKViroviticaYB-UČ-M1000-5
25.LUKA KOSSAMOBORYB-UČ-M1000-5
26.NEO DAUTBAŠIĆBaščaršijaYB-UČ-M1000-5
27.NIKOLA ZAFIROVKarate Club NikonYB-UČ-M1000-5
28.RAUL VEDRIŠDeltaYB-UČ-M1000-5
29.VID GORENŠEKSEKI SV. JERNEJYB-UČ-M1000-5
30.WILIAM CANDOLOGLC FIJLKAMYB-UČ-M1000-5

KATA-Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ESZTER TAKÁCSMTK BUDAPEST KARATE TEAMXC-MKAD-Ž5524023
2.KATARINA KOROPANOVSKIČukaricaXC-MKAD-Ž541408
3.ULIANA BARANOVAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXC-MKAD-Ž541403
4.ELA PETANKARATE KLUB BREŽICEXC-MKAD-Ž431102
5.KATIA ŠEGAVČIĆHrvatski sokol OsijekXC-MKAD-Ž321209
6.LARIN AZBAISRAEL KARATE FEDERATIONXC-MKAD-Ž3240-2
7.ISKRA MAJSECSAMOBORXC-MKAD-Ž531505
8.MARTINA MESAGLIOGLC FIJLKAMXC-MKAD-Ž5390-2
9.LANA ĐORĐIĆSAMOBORXC-MKAD-Ž4260-3
10.TEA BULJANBUSHIDOXC-MKAD-Ž21602
11.ANDJELA COLICČukaricaXC-MKAD-Ž21500
12.KRISTIJANA POPOVIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXC-MKAD-Ž3140-2
13.ANASTASIA TOLSTOVAsc NORVENXC-MKAD-Ž3100-10
14.TEODORA TSANEVAKarate Club NikonXC-MKAD-Ž20000
15.ELENA VEMIĆPOTOCIXC-MKAD-Ž10000
16.KATARINA RONDOVIĆPOTOCIXC-MKAD-Ž10000
17.FRANCESCA CRUCITTIASD APS ARTESPORTXC-MKAD-Ž1020-1
18.UNA CERIĆ-ZULUMKUMITE JajceXC-MKAD-Ž1020-1
19.ENA HALUPA"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXC-MKAD-Ž1010-3
20.GRETA SIVIEROASD APS ARTESPORTXC-MKAD-Ž1010-3
21.IVA MILDE"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXC-MKAD-Ž1010-3
22.LUCIJA POSAVEC"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXC-MKAD-Ž1010-3
23.MAJA KISSMTK BUDAPEST KARATE TEAMXC-MKAD-Ž1010-3
24.MIRIAM ZANINGLC FIJLKAMXC-MKAD-Ž1010-3
25.VITTORIA TESSARINASD APS ARTESPORTXC-MKAD-Ž1010-3
26.GIADA CONGEDOGLC FIJLKAMXC-MKAD-Ž1000-5
27.IZA DRAKSLERKRANJXC-MKAD-Ž1000-5

KATA-Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.VALERY KIRYKOVICHEDELVEISYC-MKAD-M5521017
2.MARK FILEŠKAPTOLYC-MKAD-M5419013
3.ERIK ŠOPERALFAYC-MKAD-M431102
4.EMANUEL BAĐUNTempoYC-MKAD-M4390-2
5.CALDI LEONARDOASD TALARICO KARATE TEAMYC-MKAD-M321209
6.ARTUR GLUSHCHENKOUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYC-MKAD-M321005
7.MARKO POPTODOROVGLADIJATORYC-MKAD-M531709
8.MARZANO MICHELEASD TALARICO KARATE TEAMYC-MKAD-M421102
9.ELMEDIN MEHANOVIĆKK " Winner" TuzlaYC-MKAD-M4290-2
10.ANDREJ STOJANOVSKIFUNAKOSHI GICHINYC-MKAD-M21500
11.BOTOND BÉRCZESJustitia Fuji-Yama SEYC-MKAD-M21500
12.FILIPPO CALABRESEGLC FIJLKAMYC-MKAD-M21500
13.RONEN AMINOFISRAEL KARATE FEDERATIONYC-MKAD-M21500
14.PATRIK MEDVEMTK BUDAPEST KARATE TEAMYC-MKAD-M2120-1
15.LUKA ŠTURLIĆPoletYC-MKAD-M2140-2
16.MÁTÉ ELEKESJustitia Fuji-Yama SEYC-MKAD-M3150-5
17.LEON VLADIĆPoletYC-MKAD-M2000-10
18.TARIK SALKIĆREGENERACIJAYC-MKAD-M10000
19.ALESSANDRO CASALIGGIASD APS ARTESPORTYC-MKAD-M1020-1
20.IVAN BULJANBUSHIDOYC-MKAD-M1020-1
21.NIK BOROVNIKVELENJEYC-MKAD-M1020-1
22.ARTEM PARKHOMENKOUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYC-MKAD-M1010-3
23.DMITRO BOGDANOVLEADERYC-MKAD-M1010-3
24.ENEJ VANOVŠEKSEKI SV. JERNEJYC-MKAD-M1010-3
25.SUAD SADIKOVIĆREGENERACIJAYC-MKAD-M1010-3
26.ADAM IDREESISRAEL KARATE FEDERATIONYC-MKAD-M1000-5
27.JABER KHADERISRAEL KARATE FEDERATIONYC-MKAD-M1000-5
28.NOAH GANZITTISEKI SV. JERNEJYC-MKAD-M1000-5
29.TILEN GORENŠEKSEKI SV. JERNEJYC-MKAD-M1000-5

KATA-Kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MICHAELA ČUKANOVÁSlovak National TeamXK-KAD-F5522019
2.DOMINIKA KOVÁCSMTK BUDAPEST KARATE TEAMXK-KAD-F5420015
3.MINA MEŠIĆKarate Federation of SerbiaXK-KAD-F5418011
4.NIKA JELENSAMOBORXK-KAD-F541709
5.KRISTÍNA BRUŇANSKÁSlovak National TeamXK-KAD-F32903
6.ISKRA MAJSECSAMOBORXK-KAD-F3270-1
7.MATEA EĆIMOVIĆSlavonski BrodXK-KAD-F531709
8.JOVANA MANCEVSKAFunakoshi GichinXK-KAD-F531301
9.KLARA BRAJAOMEGAXK-KAD-F421306
10.NIA GANZITTIKarate zveza SlovenijeXK-KAD-F21602
11.STAFANIYA SOBALEVAUNMEIXK-KAD-F21602
12.MARTINA ARSOVSKAFunakoshi GichinXK-KAD-F21500
13.MAŠA ETEROVIČKRANJXK-KAD-F21500
14.YAUHENIYA KUZNIATSOVAUNMEIXK-KAD-F21500
15.SZOCS KAMILLAKarate Klub SportingbudoXK-KAD-F2100-5
16.CALDI ARIANNAASD TALARICO KARATE TEAMXK-KAD-F3150-5
17.ALJA KUTIJAROGAŠKA SLATINAXK-KAD-F3100-10
18.VITTORIA TESSARINASD APS ARTESPORTXK-KAD-F2000-10
19.INGA GRGIĆCENTAR ŠENKOVECXK-KAD-F10000
20.SHIR YAHAVISRAEL KARATE FEDERATIONXK-KAD-F10000
21.BISAN ARARISRAEL KARATE FEDERATIONXK-KAD-F1020-1
22.LEA JENIĆEK"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXK-KAD-F1020-1
23.GRÉTA NAGYJustitia Fuji-Yama SEXK-KAD-F1010-3
24.LANA NADIŽARKRANJXK-KAD-F1010-3
25.LILLA TÓTHMTK BUDAPEST KARATE TEAMXK-KAD-F1010-3
26.ANJA RADULOVIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXK-KAD-F1000-5
27.BENEDETTA DAL BENASD APS ARTESPORTXK-KAD-F1000-5
28.LIZA STEPANOVAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXK-KAD-F1000-5
29.MAJA KISSMTK BUDAPEST KARATE TEAMXK-KAD-F1000-5
30.MELANY ŠABANAGIĆFudokanXK-KAD-F1000-5
31.NIKA TUTIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXK-KAD-F1000-5
32.PATRICIJA CENTRIHSEKI SV. JERNEJXK-KAD-F1000-5

KATA-Kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MATIJA RELIĆViroviticaYK-KAD-M4419018
2.ROMAN HRČKASlovak National TeamYK-KAD-M541709
3.GALEOTTI THOMASASD TALARICO KARATE TEAMYK-KAD-M541403
4.BLAŽ KLOBASAGORNJA RADGONAYK-KAD-M541301
5.GERGŐ SUSZTERICSJustitia Fuji-Yama SEYK-KAD-M321209
6.CLEMENTELLI MATTEOASD TALARICO KARATE TEAMYK-KAD-M3270-1
7.EMIN NAMAZOVAzerbaijan National Karate FederationYK-KAD-M531709
8.NEJC STERNIŠAKarate zveza SlovenijeYK-KAD-M531403
9.VASILIJE PEROVICOmladinacYK-KAD-M4270-1
10.RICHARD ŠLEHOFERSlovak National TeamYK-KAD-M21704
11.BARDOS ADAMKarate Klub SportingbudoYK-KAD-M21602
12.TIMI MOČNIKKOVINARYK-KAD-M21500
13.MATEJ REBROSlovak National TeamYK-KAD-M2120-1
14.KRISTIJAN BAJOVSKIFunakoshi GichinYK-KAD-M3110-8
15.DAVID TOMIĆKarate Federation of SerbiaYK-KAD-M2020-6
16.HRISTIJAN ANDRIKJFunakoshi GichinYK-KAD-M10000
17.TARIK SALKIĆREGENERACIJAYK-KAD-M10000
18.VLADIMIR NAZAROVKarate Club NikonYK-KAD-M10000
19.JURE SLUGASEKI SV. JERNEJYK-KAD-M1020-1
20.MICHEL HORNNOVO MESTOYK-KAD-M1020-1
21.ADRIS ABU HAMISISRAEL KARATE FEDERATIONYK-KAD-M1010-3
22.RONEN AMINOFISRAEL KARATE FEDERATIONYK-KAD-M1010-3
23.WAJD ABU NOFALISRAEL KARATE FEDERATIONYK-KAD-M1010-3
24.ALESSANDRO CASALIGGIASD APS ARTESPORTYK-KAD-M1000-5
25.ERIK ŠOPERALFAYK-KAD-M1000-5
26.MAJD ABU ASADISRAEL KARATE FEDERATIONYK-KAD-M1000-5
27.MARIO BOROJEVIĆTempoYK-KAD-M1000-5
28.VITO TOPIĆ BREČEVIĆPoletYK-KAD-M1000-5
29.YAROSLAV FEDOROVUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYK-KAD-M1000-5

KATA-Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ZSÓFIA KISSMTK BUDAPEST KARATE TEAMXJ-JUN-F4416012
2.MILICA NIKOLICKarate Federation of SerbiaXJ-JUN-F541102
3.PIA CESARKarate zveza SlovenijeXJ-JUN-F431408
4.KLARA BRAJAOMEGAXJ-JUN-F431306
5.VANDA VAŇOVÁSlovak National TeamXJ-JUN-F32903
6.SABINA PETKOVIĆSLJEME2XJ-JUN-F531204
7.ALMA BEĆAREVIĆInternacionalXJ-JUN-F421204
8.ALEKSANDRA CENTRIHSEKI SV. JERNEJXJ-JUN-F2130-4
9.KAROLINA JANCHOVSKAFunakoshi GichinXJ-JUN-F2130-4
10.NIKOLA JAKUBECHOVÁSlovak National TeamXJ-JUN-F3140-7
11.NIKA JELENSAMOBORXJ-JUN-F2030-4
12.JENNIFER REGISASD APS ARTESPORTXJ-JUN-F10000
13.VANDA TÓTHHungarian Karate FederationXJ-JUN-F10000
14.ANDJELA ERAKOVIĆSlavija Istocno SarajevoXJ-JUN-F1020-1
15.BENEDETTA DAL BENASD APS ARTESPORTXJ-JUN-F1020-1
16.GABRIJELA JANKOVIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXJ-JUN-F1020-1
17.ISIDORA BOROVČANINGLASINACXJ-JUN-F1020-1
18.DUTTO GIADAASD TALARICO KARATE TEAMXJ-JUN-F1010-3
19.SLAVICA CRNOVČIĆKarate Federation of SerbiaXJ-JUN-F1010-3
20.LILLA TÓTHMTK BUDAPEST KARATE TEAMXJ-JUN-F1000-5
21.LIZA STEPANOVAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXJ-JUN-F1000-5

KATA-Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JEYHUN ISMAYILOVAzerbaijan National Karate FederationYJ-JUN-M5515010
2.ALEKSANDAR NEDELKOVSKIMETALURGYJ-JUN-M5419013
3.MARKO STEVANETICKarate Federation of SerbiaYJ-JUN-M5419013
4.JAROSLAV PIŠTASlovak National TeamYJ-JUN-M431408
5.GALEOTTI THOMASASD TALARICO KARATE TEAMYJ-JUN-M32801
6.GERGELY CSICSAYVasas SCYJ-JUN-M531408
7.BÁLINT MÉRŐVasas SCYJ-JUN-M421306
8.BOR HARTLKarate zveza SlovenijeYJ-JUN-M421102
9.MARKO BUNTESKIGLADIJATORYJ-JUN-M4270-6
10.NEJC STERNIŠASEKI SV. JERNEJYJ-JUN-M21704
11.IVOR PREMECKarate klub EssekerYJ-JUN-M21602
12.OLEKSANDR CHERNIAIEVsc NORVENYJ-JUN-M21602
13.ILLIA KOVALUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYJ-JUN-M21500
14.ZÉTA KÁNTORHungarian Karate FederationYJ-JUN-M21500
15.DINO ADAMOVIĆKarate klub EssekerYJ-JUN-M2130-4
16.KRISTJAN KLEMENČIČGORNJA RADGONAYJ-JUN-M2130-4
17.BLAŽ KLOBASAGORNJA RADGONAYJ-JUN-M2020-6
18.DÁVID ZEKEGankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)YJ-JUN-M2000-10
19.JAN HARTLGESYJ-JUN-M1020-1
20.LUKA KOŠČEVIĆKK KIKYJ-JUN-M1020-1
21.DUSAN PETROVICOmladinacYJ-JUN-M1010-3
22.MIHAEL EĆIMOVIĆSlavonski BrodYJ-JUN-M1010-3
23.OCTAVIAN GARSTEAMoldova Karate NFYJ-JUN-M1010-3
24.RICHÁRD FORGÁCSVasas SCYJ-JUN-M1010-3
25.BLAZO MICEVSKIOmladinacYJ-JUN-M1000-5
26.JURE SLUGASEKI SV. JERNEJYJ-JUN-M1000-5
27.LEON GRGIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARYJ-JUN-M1000-5
28.LOVRO CICVARAPoletYJ-JUN-M1000-5
29.UROS SUBOTAKarate Federation of SerbiaYJ-JUN-M1000-5

KATA-Mlađe seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.CSENGE FÁBIÁNMTK BUDAPEST KARATE TEAMXU-U21-F4417014
2.NIKOLINA ĐURĐEVIĆKarate Federation of SerbiaXU-U21-F431408
3.LUCIJA GEČEVIĆSAMOBORXU-U21-F43801
4.FABBRI MARTINAASD TALARICO KARATE TEAMXU-U21-F32903
5.KATSIARYNA KARATKEVICHBelarus Karate FederationXU-U21-F421204
6.ZSÓFIA VASMTK BUDAPEST KARATE TEAMXU-U21-F2100-5
7.VIKTORIIA OMELCHENKOUKRAINIAN KARATE FEDERATIONXU-U21-F3150-5
8.LEJLA BEGIĆInternacionalXU-U21-F2030-4
9.SARA MALČECViroviticaXU-U21-F2020-6
10.JANA VAŇUŠANIKOVÁSlovak National TeamXU-U21-F10000
11.JENNIFER REGISASD APS ARTESPORTXU-U21-F10000
12.MAŠA SIMONIČKarate zveza SlovenijeXU-U21-F1000-5
13.PAULA VARAT"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARXU-U21-F1000-5

KATA-Mlađi seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ROMAN HEYDAROVAzerbaijan National Karate FederationYU-U21-M4418016
2.LUKA CEROVIĆKarate Federation of SerbiaYU-U21-M5422019
3.TAMÁS FORGÁCSVasas SCYU-U21-M5420015
4.JULIAN ENRIK SMOLIGASlovak National TeamYU-U21-M431408
5.AUGUST ROHDE ANDERSENGladsaxe Karate ClubYU-U21-M531301
6.LUKA KOŠČEVIĆKK KIKYU-U21-M4290-2
7.EMIN MUSANOVICSamurajYU-U21-M21602
8.NIKOLA SOLOMUNPRINC1YU-U21-M21602
9.GERGŐ SZILÁGYIHungarian Karate FederationYU-U21-M21500
10.MATIJA IVAN VOLŠANSKI"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARYU-U21-M2000-10
11.OLEKSANDR CHERNIAIEVsc NORVENYU-U21-M2000-10
12.MORENO EMANUELLE PINTERPRINC1YU-U21-M1010-3
13.VLAD BULDAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYU-U21-M1010-3
14.ALEXEI GARSTEAMoldova Karate NFYU-U21-M1000-5
15.CARLONE GIANLUCAASD TALARICO KARATE TEAMYU-U21-M1000-5
16.DAVID GUREVICHISRAEL KARATE FEDERATIONYU-U21-M1000-5
17.FRAN GRGIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARYU-U21-M1000-5
18.ILLIA KOVALUKRAINIAN KARATE FEDERATIONYU-U21-M1000-5
19.LIOR CHECHNIKISRAEL KARATE FEDERATIONYU-U21-M1000-5
20.MANISCALCO EDOARDOASD TALARICO KARATE TEAMYU-U21-M1000-5

KATA-Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARYIA FURSAVABelarus Karate FederationS3-SEN-Ž4416012
2.DOROTA BALCIAROVÁSlovak National TeamS3-SEN-Ž431107
3.PULIKSENIJA JOVANOVSKAFunakoshi GichinS3-SEN-Ž43903
4.ZSÓFIA KISSMTK BUDAPEST KARATE TEAMS3-SEN-Ž431102
5.JANA VAŇUŠANIKOVÁSlovak National TeamS3-SEN-Ž4280-4
6.ALŽBETA OVEČKOVÁSlovak National TeamS3-SEN-Ž21602
7.LAURA STERCKHungarian Karate FederationS3-SEN-Ž31903
8.NIKA JUKIĆSLJEME2S3-SEN-Ž20000
9.LUCIJA GEČEVIĆSAMOBORS3-SEN-Ž2000-10
10.CSENGE FÁBIÁNHungarian Karate FederationS3-SEN-Ž1020-1
11.NASTJA GALIČKARATE KLUB BREŽICES3-SEN-Ž1020-1
12.FABBRI MARTINAASD TALARICO KARATE TEAMS3-SEN-Ž1010-3
13.DUTTO GIADAASD TALARICO KARATE TEAMS3-SEN-Ž1000-5
14.VLATKA KIUKSLJEME2S3-SEN-Ž1000-5

KATA-Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ROMAN HEYDAROVAzerbaijan National Karate FederationS2-SEN-M5522019
2.BOTOND NAGYHungarian Karate FederationS2-SEN-M5421017
3.TOMISLAV STOLARIPON ZAGREBS2-SEN-M5418011
4.ALEKSANDAR NEDELKOVSKIMETALURGS2-SEN-M541607
5.JULIAN ENRIK SMOLIGASlovak National TeamS2-SEN-M531403
6.MARTIN ŠÍPEKSlovak National TeamS2-SEN-M421000
7.ILLIA KOVALUKRAINIAN KARATE FEDERATIONS2-SEN-M4270-1
8.NIKOLA SOLOMUNPRINC1S2-SEN-M4290-2
9.JEYHUN ISMAYILOVAzerbaijan National Karate FederationS2-SEN-M21602
10.LUKA BOKARICAPRINC1S2-SEN-M21500
11.MORENO EMANUELLE PINTERPRINC1S2-SEN-M21500
12.IVAN ERMENCPRINC1S2-SEN-M2140-2
13.LIOR CHECHNIKISRAEL KARATE FEDERATIONS2-SEN-M2140-2
14.SZABOLCS KOCHHungarian Karate FederationS2-SEN-M2140-2
15.EMIL KLARIĆPRINC1S2-SEN-M2130-4
16.VLAD BULDAUKRAINIAN KARATE FEDERATIONS2-SEN-M2130-4
17.THANH TUNG NGUYENUTES2-SEN-M2010-8
18.OLEKSANDR CHERNIAIEVsc NORVENS2-SEN-M2000-10
19.PETER FABIANSlovak National TeamS2-SEN-M10301
20.SULEJMAN SULJIĆ"DOBOJ-ISTOK"S2-SEN-M10000
21.ALEXEI GARSTEAMoldova Karate NFS2-SEN-M1020-1
22.MAKS LUKA ŠENJUGViroviticaS2-SEN-M1020-1
23.OCTAVIAN GARSTEAMoldova Karate NFS2-SEN-M1020-1
24.TAMÁS FORGÁCSVasas SCS2-SEN-M1020-1
25.MANISCALCO EDOARDOASD TALARICO KARATE TEAMS2-SEN-M1010-3
26.SZABOLCS SINDELESVasas SCS2-SEN-M1010-3
27.AUGUST ROHDE ANDERSENGladsaxe Karate ClubS2-SEN-M1000-5
28.DAVID GUREVICHISRAEL KARATE FEDERATIONS2-SEN-M1000-5
29.MARKO BUNTESKIGLADIJATORS2-SEN-M1000-5