Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA TEAM-Juniori, KATA TEAM-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Funakoshi Gichin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
ISRAEL KARATE FEDERATION
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
Slovak National Team
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
KRANJ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Omladinac
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
Vasas SC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
8.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
KATA TEAM-Mlađi kadeti, KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
IPON ZAGREB
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
ASD APS ARTESPORT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Čukarica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
GLC FIJLKAM
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KATA TEAM-Učenici, KATA TEAM-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
1
2
1.
2.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
GLC FIJLKAM
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
KATA TEAM-Mlađi učenici, KATA TEAM-Mlađe učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
SEKI SV. JERNEJ
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
KLENOVNIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
5.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
2
5.
6.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.