Odabrano natjecanje: 28. Sisak Kup

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (198)

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BRLETIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. JAKOV TEŠAR - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 5. LUKA KODRNJA - ALFA
  • CROATIA
  • 6. MARKO VATAVUK - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. NIKO PAVLOVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 8. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)

    CROATIA
  • 1. FILIP VLAJIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
  • CROATIA
  • 4. MARK KARDAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)

    CROATIA
  • 1. BORNA BABIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ VANCAŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN HORVAT - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. JAKOV UDOVČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. MARKO KODRNJA - ALFA
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 7. TIN BUCIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 8. TYLER LAMONT - KK SISAK

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ĐEKA - DRNIŠ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DARIS DOLIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK MARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LOVRO BOROJEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. NOA MOLNAR - Međimurje
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŠTEFULJ - Međimurje

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA HRGA - DRNIŠ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DARIS DOLIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 3. ILIJA SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. LUCAS LENCOVIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 5. VITALI IVAN STOJKOVIĆ - JASTREB

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LOTA HABUŠ - STUDENT
  • CROATIA
  • 5. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 9. TINA OKOVIĆ - Mladost

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (MU7)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA HERCEG - KNIN
  • CROATIA
  • 2. KAJA PAOLA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. MAJA VUKELIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 5. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)

    CROATIA
  • 1. LUCIJA LOJIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 3. NIKI ŠTILINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SARA VILIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (MU9)

    CROATIA
  • 1. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. PETRA BOBINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. TEA BUINAC - Tigar Sisak

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. ČERNI LUKA - ALFA
  • CROATIA
  • 3. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI - CBS PULA
  • CROATIA
  • 5. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
  • CROATIA
  • 6. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IRNES PERVIZ - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 4. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. MARKO KODRNJA - ALFA
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)

    CROATIA
  • 1. BORNA BABIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 2. MARINO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 3. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL EBERHART - KNIN

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ČAUŠEVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 2. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. IVANO SAMBOL - ALFA
  • CROATIA
  • 4. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 5. LUKA KOS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. MATKO ŠESTAK - KK SISAK
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELVEDIN VILIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 2. JAN MLINAC - STIJENA
  • CROATIA
  • 3. VEDRAN ŠTEFULJ - Međimurje

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)

    CROATIA
  • 1. BRUNO MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. JURAJ CVAR - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL KRIŽETIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. PETAR CRNKOCI - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. TARIK MAJDANČIĆ - KK SISAK

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA HERCEG - KNIN
  • CROATIA
  • 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. MATEA STRUGAR - ALFA
  • CROATIA
  • 4. PAOLINA MAGDALENIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 5. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)

    CROATIA
  • 1. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 3. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 4. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)

    CROATIA
  • 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. EMA ČELIĆ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 3. EMA MARJANOVIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. LEONA SPORIŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. MIA JELIĆ - KNIN

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)

    CROATIA
  • 1. BRUNA TADIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 2. IVONA ŽABIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 3. KATJA MILAŠIN - ALFA
  • CROATIA
  • 4. LANA BALOG - KK Petrinja

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)

    CROATIA
  • 1. JANA ŽUGČIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. PETRA MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 6. VIKTORIJA PERIĆ - ALFA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)

    CROATIA
  • 1. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL EBERHART - KNIN

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)

    CROATIA
  • 1. KARLO DŽAJKIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 2. LATIF JUKAN - CBS PULA
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 4. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ - Slavonski Brod

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)

    CROATIA
  • 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. MIŠEL PAĐAN - JASTREB

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)

    CROATIA
  • 1. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. DINO SULJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. PAVAO CIBAN - JASTREB

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)

    CROATIA
  • 1. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. NOAH BUBIĆ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 3. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)

    CROATIA
  • 1. JURAJ CVAR - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 2. LUKA KURTOVIĆ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 3. MARKO KOVAČEVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. MATKO ZELENIKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)

    CROATIA
  • 1. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. EMANUELA CEKOVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 3. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. TONJA ZRNIĆ - STUDENT
  • SLOVAKIA
  • 6. VERONIKA JALOWICZOROVÁ - Karate klub SHIHAN Poprad

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)

    CROATIA
  • 1. LEONA SPORIŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MIA MILAS - CBS PULA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (MK10)

    CROATIA
  • 1. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. PETRA MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. SARA TADEJ - KOSTRENA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. NIKOL SEVEREC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. TINA LUKAČIĆ - FOKUS

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. IVONA SAMBOL - ALFA
  • CROATIA
  • 4. MAJA BADANJAK - RIJEKA

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)

    CROATIA
  • 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. REFKO HARBAS - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 3. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 5. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 6. STIPE RUKAVINA - JASTREB

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)

    CROATIA
  • 1. EUGEN ČAUŠEVIĆ - KK Petrinja
  • SLOVAKIA
  • 2. MARKO JALOWICZOR - Karate klub SHIHAN Poprad

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)

    CROATIA
  • 1. MARCEL GLAVICA - KK Petrinja

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)

    CROATIA
  • 1. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LINA SAMARDZIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • SLOVAKIA
  • 3. VERONIKA JALOWICZOROVÁ - Karate klub SHIHAN Poprad

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)

    CROATIA
  • 1. ELENA BADANJAK - RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LINA SAMARDZIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 5. MIA ČAČKO - KK 10. DAN

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. IVONA SAMBOL - ALFA
  • CROATIA
  • 4. SARA BENIĆ - ALFA

Kumite - Juniori Open

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. KARLO VOLARIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • SLOVAKIA
  • 4. MARKO JALOWICZOR - Karate klub SHIHAN Poprad

Kumite - Juniorke Open

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. KRISTINA PETRIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 6. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • CROATIA
  • 7. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 8. SARA BENIĆ - ALFA

Kumite - Seniori Open

    CROATIA
  • 1. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 2. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. IVAN VUJNOVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. LUKA ROŽIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 5. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo

Kumite - Seniorke Open

    CROATIA
  • 1. AIDA DELIĆ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA PETRIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. LAURA POKUPIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 5. MONIKA BUBNJIĆ - Virovitica
KATA (103)

Cicibani (A1)

    CROATIA
  • 1. CARLOS ŠIK - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB KRAŠNA - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 4. JOSIP VUKOVIĆ - Kondura Sisak

Cicibanke (B1)

    SLOVENIA
  • 1. AJDA ŽIVA HORVAT - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 2. FANI PUKLAVEC - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. LORENA HALUDEK - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 4. LORENA HORN - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO

Mlađi učenici A (A3)

    CROATIA
  • 1. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. FILIP KOLAKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak

Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)

    CROATIA
  • 1. ADRIANO RAKITIĆ - KK SISAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DARIS DOLIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 3. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
  • SLOVENIA
  • 5. JURIJ VID HORVAT - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 6. MATEJ HASAN - Tempo
  • CROATIA
  • 7. PATRIK VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. TYLER LAMONT - KK SISAK

Mlađe učenice A (B3)

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. NIKA ŠPOLJARIĆ - Mladost
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SARA VILIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 6. TEA GUBO - Mladost

Mlađe učenice B (9, 8, 7 kyu) (B2)

    CROATIA
  • 1. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. NIKA MRKUS - KK SISAK
  • CROATIA
  • 6. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak

Učenici (A5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN SALKIČEVIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj

Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DARIS DOLIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 3. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. IVAN MARJANOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 6. MATKO ŠESTAK - KK SISAK
  • CROATIA
  • 7. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. TARIK MAJDANČIĆ - KK SISAK

Učenice (B5)

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA MERDIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • SLOVENIA
  • 3. ESTER HORN - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 4. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LEJLA LJEVAKOVIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • CROATIA
  • 6. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 7. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 8. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 9. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)

    SLOVENIA
  • 1. EMA KRAŠNA - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 2. HELENA STRELEC - Tempo
  • CROATIA
  • 3. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 5. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 7. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 8. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 9. PAOLINA MAGDALENIĆ - GLOBUS Čakovec

Mlađi kadeti (A7)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN SALKIČEVIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • CROATIA
  • 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • SLOVENIA
  • 4. SWEN HORN - ČRNOMELJ

Mlađi kadeti (9, 8, 7, 6 kyu) (A6)

    CROATIA
  • 1. KARLO SMOLIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN GANZA - Tempo
  • CROATIA
  • 3. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. TIN FILIPOVIĆ - Kondura Sisak

Mlađe kadetkinje (B7)

    CROATIA
  • 1. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA MERDIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • CROATIA
  • 3. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LEJLA LJEVAKOVIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • CROATIA
  • 6. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Mlađe kadetkinje (9, 8, 7, 6 kyu) (B6)

    CROATIA
  • 1. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kadeti (A8)

    CROATIA
  • 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LUKA CRNKOVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 4. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • SLOVENIA
  • 5. MICHEL HORN - ČRNOMELJ

Kadetkinje (B8)

    CROATIA
  • 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LINA SAMARDZIC - Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
  • CROATIA
  • 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Juniori (A9)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN SALKIČEVIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • CROATIA
  • 2. LUKA CRNKOVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo

Juniorke (A10)

    CROATIA
  • 1. ANICA TOMAZINIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. KRISTINA PETRIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Seniori (A10)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN SALKIČEVIĆ - K.K. "TEŠANJ" Tešanj
  • CROATIA
  • 2. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE ROŽIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. LUKA ROŽIĆ - KK SISAK

Seniorke (A11)

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA PETRIĆ - KK SISAK