Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
279
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
276
0
NIKO PAVLOVIĆ (KARATE9)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ANTONIO BRLETIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
281
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
66
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
281
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
66
MARK KARDAŠ (TIGAR)
230
0
FILIP VLAJIĆ (DRNIS)
199
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
300
JAN CANJAR (KA 1969)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
66
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
199
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
300
0
JAN CANJAR (KA 1969)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
300
0
JAN CANJAR (KA 1969)
199
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
Osvajači medalja
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
41
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
340
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
114
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
330
0
MIA PAŠKALJ (1)
41
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
330
0
MIA PAŠKALJ (1)
Osvajači medalja
1. SARA VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
339
0
MIA JELIĆ (1)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
MIA JELIĆ (1)
284
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
0
MIA JELIĆ (1)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB