Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Cicibani (A1)
Cicibanke (B1)
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Učenice (B5)
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
Mlađi kadeti (A7)
Kadeti (A8)
Cicibani (A1)
35
0
CARLOS ŠIK (KKSISAK)
124
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
126
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
251
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
124
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
251
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
Osvajači medalja
1. JAKOB KRAŠNA, ČRNOMELJ
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. JOSIP VUKOVIĆ, Kondura Sisak
3. CARLOS ŠIK, KK SISAK
Cicibanke (B1)
253
LORENA HORN (ČRNO)
253
0
LORENA HORN (ČRNO)
123
0
FANI PUKLAVEC (KONDURA)
69
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
252
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
245
LORENA HALUDEK (KK KIK)
253
0
LORENA HORN (ČRNO)
69
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
252
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
245
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
69
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
245
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
252
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
2. LORENA HALUDEK, KK KIK
3. LORENA HORN, ČRNOMELJ
3. AJDA ŽIVA HORVAT, ČRNOMELJ
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
125
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
10
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JURIJ VID HORVAT, ČRNOMELJ
3. TYLER LAMONT, KK SISAK
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
Učenice (B5)
318
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
318
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
247
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
DORA KERKEZ (KONDURA)
189
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
91
KARLA JURIĆ (0354451)
17
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
320
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
189
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
17
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
320
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
17
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
17
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod
2. ESTER HORN, ČRNOMELJ
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
155
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
130
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Mlađi kadeti (A7)
255
0
SWEN HORN (ČRNO)
329
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
323
0
ADNAN SALKIČEVIĆ (TEŠANJ)
117
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
255
0
SWEN HORN (ČRNO)
323
0
ADNAN SALKIČEVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. SWEN HORN, ČRNOMELJ
2. ADNAN SALKIČEVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
Kadeti (A8)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. MICHEL HORN, ČRNOMELJ
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK