Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Juniorke Open
Kumite - Seniorke Open
Kadeti (A8)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
79
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
134
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
DORA VALENTIĆ (KGB)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
227
MARKO STRUNJE (DRNIS)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
77
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
153
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
265
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
Kumite - Juniorke Open
159
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
180
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
159
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
32
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
78
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
32
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Seniorke Open
289
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
33
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
289
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
33
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
76
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
33
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
76
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
76
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA
3. MATEA BAŠIĆ, KK SISAK
Kadeti (A8)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. MICHEL HORN, ČRNOMELJ
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK