Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
260
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
232
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
95
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
231
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
232
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
95
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. NIKOL SEVEREC, SAMOBOR
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
208
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
196
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
2
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
99
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
208
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
99
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. IVONA SAMBOL, ALFA
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN
3. MAJA BADANJAK, RIJEKA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
160
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
160
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
57
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
96
MIA ČAČKO (10.DAN)
158
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
160
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
96
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
158
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
96
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
1
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
158
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. ELENA BADANJAK, RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
209
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
100
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
210
0
SARA BENIĆ (ALFA)
197
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
100
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
210
0
SARA BENIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. SARA BENIĆ, ALFA
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN
3. IVONA SAMBOL, ALFA