Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
341
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
103
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
341
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
103
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
103
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. NOA MOLNAR, Međimurje
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
164
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
337
0
MIHAEL EBERHART (1)
169
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
229
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
337
0
MIHAEL EBERHART (1)
169
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MARINO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
3. MARKO LEPOGLAVEC, Međimurje
3. BORNA BABIC, KOSTRENA
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
37
0
ELVEDIN VILIC (KBVBUDO)
162
0
VEDRAN ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
215
JAN MLINAC (STIJENA)
37
0
ELVEDIN VILIC (KBVBUDO)
215
0
JAN MLINAC (STIJENA)
Osvajači medalja
1. ELVEDIN VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JAN MLINAC, STIJENA
3. VEDRAN ŠTEFULJ, Međimurje
3. ----