Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
79
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
134
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
DORA VALENTIĆ (KGB)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
171
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
331
0
MIA PAŠKALJ (1)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
Osvajači medalja
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ, STIJENA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
206
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
271
0
LANA BALOG (KARATE9)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Osvajači medalja
1. BRUNA TADIĆ, STUDENT
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. LANA BALOG, KK Petrinja
3. KATJA MILAŠIN, ALFA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
67
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
345
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
67
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
345
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
181
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
345
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
181
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
262
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
234
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
307
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
270
0
EMANUELA CEKOVIĆ (KARATE9)
326
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
86
ANA LUJIĆ (0354451)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
307
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
326
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
86
0
ANA LUJIĆ (0354451)
307
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
86
0
ANA LUJIĆ (0354451)
326
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
Osvajači medalja
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad